Problémy s probiotikami

martina6339
20. nov 2014

Ahoj mamicky skuste mi poradit....mam trojmesacnu dcerku s kolikou no posledne dni ma strasne hustu a tvrdu stolicu...cele dni mi preplace ....pred tyzdnom som jej zacala davat probiotika inphant dophilus a espumisan( ten mi povedali na pohotovosti aj ked som im povedala ze malej nezabera....) dva dni bola ako zblaznena nevedeli sme ju utisit ....no dnes som jej dala rano biogaju probiotika a stale ten espumisan a je ako vymenena prespala cely den aj mekku stolicu mala ...tak teraz neviem ci jej uz zacali zaberat tie probiotika inphant dophilus alebo jej dnes pomohla ta biogaja co si o tom myslite ? Teraz neviem co jej mam zajtra dat....

danieli
20. nov 2014

Napíšem ti podľa mojej skúsenosti na sebe, nemôžem sa však zaručiť, že to platí aj pre bábätka, tie sú predsa len iné, ja som po antibiotikách užívala probiotiká, najskôr jednu značku, ale keď mi tri dni vkuse bolo mizerne, zmenila som ich za inú značku, odo dňa keď som užila nové probiotika mi bolo dobre, takže nie každému musí každý liek sadnúť

radlinka
20. nov 2014

Jemine daj je BIOGAIA..su to najlepsie probiotika v kvapkach pre deti, len o cosi drahsie. Nemiesaj, moze to byt aj mliekom. NIektore babatka mlieko zapeka, nad tym sa treba zamysliet. My sme mali tiez koliky v prvom mesiaci, asi 2 tyzdne, davala som espumisan pravidelne a pomohlo. Odvtedy sme casto na probiotikach, ja osobne nemam ziadny problem, beriem ich vysse desiatky rokov a syn tiez. Vela stastia x

maca283
20. nov 2014

Ja odporucam bijogaja My vieme dat aj preventivne kazde dva tri mesiace a este sme nebolli ani chory

petruskaaa111
21. nov 2014

vyskusaj kvapky coliprev, nam ich odporucila znama a vdaka za ne! 😅