Sú aj vaši prváci často chorí ?

lily14
22. jan 2020

Ako často sú chorucky vaši prvaci poprípade žiaci prvého stupňa? Moja prváčka v škôlke skoro vôbec nebola chorá no odkedy je v škole každý druhý mesiac...joooj...ako je to u vás?

evittam
22. jan 2020

@lily14 Syn ani v jasliach, škôlke, skole. Par soplov nepocitam. Dcera zatial to iste-skolka.

lily14
autor
22. jan 2020

@evittam tak to máte super

mata1001
22. jan 2020

Moj je stvrtak a chory je kazdy zimu 1x...v skolke to bolo horsie za mesiac 2tyzdne chory, 2 tyzdne v skolke...

hettinka
22. jan 2020

@lily14 staršia si odbila choroby v škôlke, v škole už nebola chorá skoro vôbec.
Mladší dostal hneď na jeseň v 1. rocniku kiahne, skoro 3 týždne doma. Odvtedy skoro chorý nebol až teraz na 2. stupni, ale vyšlo zo rovno na prázdniny, takze nevymeskal nič.

tortelinka
22. jan 2020

ešte neboli chorí druhák a škôlkar

eliska105
22. jan 2020

nemám deti, ale čo si ja spomínam keď som bola na prvom stupni, tak som bola pomerne často (možno raz za 2 mes alebo častejšie) chorá, ale len nádcha väčšinou... taká poriadna choroba že ATB alebo aj doma dlho tak asi raz za rok max 🙂

bagre
22. jan 2020

syn každý mesiac, niekedy stihol aj 2x... laryngitídy, alergik... teraz je druhák a je to lepšie, celý mesiac síce neodchodil, ale niekedy má papierik odo mňa na 2 dni napr. čiže nemaródi týždeň, 10 dní ako predtým...