Suchá, drapľavá pokožka dieťaťa. Čo s tým?

lubicagasparik
3. okt 2011

Kto nám vie poradiť,,,?Moja dcéra ma veľmi suchú a drapľavú pokožku ale len v jeseni,zime a na jar v lete nie.Teraz sa jej to objavilo zasa .Predtým jej dr.dala dajake hormonalne ci aké mastičky,ale nepomohlo.V lete jej to zmizlo Dakujem 🙂

xlucia
3. okt 2011

@lubicagasparik tvoja dcera je atopicka. riadne premastovat, kazdy den kremoval. kortikoidy ked su zapaly

lubicagasparik
autor
3. okt 2011

dakujem

vefi89
3. okt 2011

@lubicagasparik mišovi pomohla čistá kozmetická vazelina... je to lacnejšie ako krémy, ale aj účinnejšie 🙂

lubicagasparik
autor
3. okt 2011

@xlucia dakujem a co ste na EUCERIN,?

toda
3. okt 2011

u nás zaberá krém s obsahom kys. mliečnej

sisaha
3. okt 2011

@lubicagasparik nam pomaha aj kozmetika z weledy - baby creme s mandlovym olejom

lubicagasparik
autor
3. okt 2011

@vefi89 a co to je?Kde to zoženiem dakujem

tea333
3. okt 2011

jednoducho premastovat, u nas ide najlepsie Lipobase, ale super je aj excipal lipolotio

vefi89
3. okt 2011

@lubicagasparik ale to dávam ako príklad len, určite najdeš aj lacnejšie, ja osm kúpila za 3 eurá len 🙂 http://www.doplnky-stravy.sk/white-petroleum-je...
daj si do googla kozmetická vazelína 🙂
táto vazelína je základom každého krému, každej maste

lubicagasparik
autor
3. okt 2011

@tea333 excipial sme mali a nič ale aj tak vdaka

lubicagasparik
autor
3. okt 2011

@vefi89 vdaka

vefi89
3. okt 2011

@tea333 nám excipial najprv polepšil, ale len na dva dni, potom sa to zhoršilo ako mal
@lubicagasparik ešte ma napadlo, do kúpeľa som zvykla frcnúť detského oleja a umývala som ho v "mastnej" vode

lubicagasparik
autor
3. okt 2011

Dakujem vám vsetkým krásne

bubinko83
3. okt 2011

@lubicagasparik nam pomaha kedže trpime aj AE tiež mast ktoru piše @toda a je to mast z kyseliny mliečnej,ktoru nam prespisuje kožna doktorka.

poleva
3. okt 2011

bioderma

xlucia
3. okt 2011

@lubicagasparik ano. ked to nie je uplne kriticke, tak to mlieko eucerin 3% sa nam velmi osvedcilo. skusala som toho viacero, ale napr. lipolotio mu kozu upchavalo,dlho sa vsakovalo, nedavaj ziadnu vazelinu ani nic, lebo mala potrebuje kozu nielen premastit, ale aj zlozku ktora zvlhcuje, a tiez upokojuje rozdrazdetnu kozu. treba je nieco speci pre atopikov. je toho na trhu viacej, ale ten eucerin je celkom fajn dostupny a oproti niektorym kremom nie je az taky drahy. nespravi sarapatu

lubicagasparik
autor
3. okt 2011

@xlucia vdaka

vejinka
3. okt 2011

nam pomahal infadolan vyskusaj 😉