Tri dni teploty potom kašeľ, hlieny u 2-ročného syna

jankajanka134
23. júl 2021

Ahojte mamičky. Synček 2 r mal tri dni teplôt boli sme na pohotovosti povedali že dať nurofen alebo paralen. Keď teploty prešli začal byt zachripnuty a mal hlienisty kasel. Volala som z doktorkou ktorá mu dala fenistil, kalciovy sirup plus Stoptussin kvapky. Už sme skončili 7 dni a je na tom oveľa lepšie, ale stále má kasel hlieny sople stále odsavame najhoršie že už nemôžeme dať nič lebo sme už prešli 7 dňovú liečbu. Čo by som mu mala dať poznáte niečo čo by zastavilo hlieny. Ďakujem

simona92101
23. júl 2021

@jankajanka134 2 tyzdne dozadu si dcerka presla rovnakou chorobou,my sme vsak isli k lekarke na vysetrenie lebo kasel silnel,dostala uz antibiotika,nechcela som ju dopovat volno predajnymi sirupmi ked som videla ze to neprechadza.doktorka vsak povedala,ze je to virusove a vela deti ma teraz rovnaky priebeh.

tenerifka
23. júl 2021

@simona92101 doktorka povedala, ze je to virusove, a dostala atb???? Hm....

simona92101
24. júl 2021

@tenerifka ano dostala,pretoze aby malo 2 rocne dieta tyzden v kuse vysoke teploty,a kasel taky ze sa isla zadusit-to uz cajikom a nurofenom neslo napravit.zobrala krv,moc,stolicu (lebo uz aj hnackovala),a na zaklade toho nasadila lieky

jankajanka134
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tenerifka
24. júl 2021

@simona92101 ale atb su ucinne na bakterialne ochorenia, nie na viusove, to akoby si si dala na hnacku nurofen

jankajanka134
autor
25. júl 2021

@tenerifka nie od teploty asi myslela