Uspávanie 2,5-mesačného bábätka

alexandra444__
26. feb 2024

Potrebujem poradiť. Mám 2,5 mesačného syna. Cez deň je v pokoji, spinká. Akonáhle príde večer tak plače a nechce spať, chce byť na rukách, keď ho dáme do postielky tak zas plače (asi to bude tým že veľa ľudí ho mali na rukách (známi) a asi na tie ruky naučil.)

werony_n
26. feb 2024

@alexandra444__ neviem ci sa dá a s tým niečo robiť, skor nie, mali sme ten istý problém, tiež mala chcela vkuse zaspávať na rukách, trvalo to dlho ,kým sa oducila 🙂

ildiko36
26. feb 2024

@alexandra444__ suks to video čo som ti poslala, mne to pomohlo

bolarazjedna
26. feb 2024

Podľa mňa je to tým, že už registruje co je deň, čo je moc, vie zo odlíšiť a k spánku potrebuje tvoju blízkosť.... Určite nie je to tým, že "naučili" ho na ruky.... Skus ho uspať teda na rukách, na prsníku, v nosiči a potom neskôr opatrne preložiť do postieľky, pripadne vyskúšajte spoločne spanie.

bale1rinka
27. feb 2024

@alexandra444__ je ešte malinký, do 6mesiacov som absolútne neriešila ako spí, nech si spí ako chce a keď nechce neuspávaj ho, ja som tiež bola vždy okolo3 ráno hore do cca 4 ráno a potom ho odvalilo, položila som do postielky a spali sme do 8 rána,
taký malinký ešte nemôže mať režim a spať ako ty chceš,
možno MOŽNO okolo 4 mesiaca ale to mi príde tiež skoro, 6mesačné si už mení spánok a spať by malo doobeda max.45 minut, poobede 2 hodiny a podvečer tiež cca do 45 maximálne...