Vigantol - skúsenosti

10. jún 2022

Dobrý deň prosím chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s kvapkami vigantol?,Včera som začala dávať a tak sa mi zdá že syna zapekaju a je nejaký viacej plačlivy.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzuliennka1
10. jún 2022

synovi som davala, v pohode bez problemov

katkami123
10. jún 2022

Mali sme veľký problém s kakanim, prešli sme na D-vit od vtedy bez problémov

tayla
10. jún 2022

Mne švagriná hneď odporúčala jamieson, jej netere ťažko znášali vigantol, plakali, mali koliky, po zmene bez problémov. Viem, že sa tu teraz zbehnú mamičky, ktoré budú tvrdiť, že deti bežne mávajú problémy s bruškom, ale zaujímavé je, že často po zmene Dčka sa stratia 🤷🤭

viestta
10. jún 2022

@tayla nie, nezbehneme sa. Za nás bol vigantol v pohode, problémy z neho nemal. Ale viem, že mnohé deti mávajú z neho problémy. Treba vyskusat alebo rovno nasadiť niečo iné.

travelllerka
10. jún 2022

Ja som vždy s vigantolom počkala pár dní, deti začali byť obidve placlive okolo 2.tyzdna, až potom som vigantol zaviedla, takže viem, že to nemajú od neho. Proste trápi bruško.

riskoh
10. jún 2022

Starší syn ho netoleroval,mal bolesti bruška,vymenila som za devit a zlepšilo sa,mladšiemu dom hneď dávala devit

dame2
10. jún 2022

Naša mala po ňom bolesti bruška, z DeVitu tiež, nakoniec sadlo Dcko od Dr Max a tiež Biogaia probiotika s Dckom

engynka
10. jún 2022

Moj teda ziaden problem z Vigantolu nemal 🤷🏻‍♀️ Ja som popravde ani nevedela ze nejake decko moze robit sarapatu u deti 🙈 az tuto som sa to docitala

lenkadenisa
10. jún 2022

Katastrofa. Jedine Baby D od Jamieson.

tanyan
10. jún 2022

Moja mala kŕče. Skúšali sme potom iné (kvapky, olej, želé...) a každé jej robilo problémy, ale Vigantol najväčšie. Doteraz (7 rokov) jej nemôžem dávať viac ako 3 dni po sebe D, lebo ju začne bolieť brucho.

katrinka8
10. jún 2022

Áno, sú to často sa opakujúce problémy - už roky sa to spomína. My sme preto pri deťoch zmenili na D-ko kvapky od Jamiesonu a to bolo 100 a 1.

petamich
10. jún 2022

u nas ziadny problem - pediatricka mi kazala davat ho hned rano a bez problemov, nikdy nemal problem so stolicou, bolesti brucha nic

login1234
10. jún 2022

Uplne bez problému uz niekoľko mesiacov

nucky
10. jún 2022

Mojmu Vigantol dobre nerobil...zmenili sme za DeVit a bolo po probleme

erika707
10. jún 2022

Syn mal tiež vigantol , celé zle ,stále revy . A to som ešte nevedela ,ze môže z toho bolieť bruško... zmenili sme na DeVit.

mikadooo
10. jún 2022

U nás neutrálne. Tri deti, všetky tri mali koliky, vždy som skúsila vysadiť vigantol na mesiac a nič sa nezmenilo. Tak som ho znovu nasadila. A potom bábätká podrástli a koliky pominuli.