Vitamíny na podporu imunitu

zelva123
30. aug 2021

Ahojte, ake vitaminy na podporu imunity pouzivate pre deti? Uz sa ochladilo a rada by som basadila nieco. Mala sa stretava aj s inymi detmi, pocasie je uz vseljake sychrave. Uziva vitamin C -Cebion a vitamin D.
Pozerala som aj sirupy ako je imunoglukan, martankovia..ale vobec neviem co by bolo vhodne a najlepsie. Ak mate skusenosti sem s nimi 😊

azurova99
30. aug 2021

@zelva123 moja používa kolostrum v tomto období jej ho už dávam, veľmi sa mi osvedčil keď mala mala strašnú nádchu, ale treba ju podchytiť skor

dagmara17
30. aug 2021

U nás podobne ako píšeš, Cebion a déčko, to je taký základ a teda našej to zatiaľ úplne stačí, tá odkedy dávame takto tak je zdravá, všetko v pohode, aj prechody z leta do zimy aj opačne bez ujmy sme zvládli 🙂

seblicek
1. sep 2021

Toto čo užíva za mňa postačuje, ak dávaš malej každý jeden deň, tak myslím, že sa nemáš čoho báť. Najhoršie je keď teploty takto rapídne klesnú, ale teda vďaka céčko sa s tým každý rok nemusíme trápiť 🙂

simona_simi
27. apr 2023

@zelva123 Nič z lekárne, všetko prírodné 🙂 mám tipy, ktoré pomohli u nás doma a posúvam to ďalej informácie ak to niekoho zaujíma 🙂