Vitamíny na podporu imunity

majuskabobi
15. aug 2023

Viem,ze dieta si prejde v skolke barsakymi soplami ,vsami,kiahnami.
Kupujete na podporu imunity volake sirupy,vitaminy(tie zele medvediky su asi blbost,co?😄). Doteraz som nasmu davala v zimnych mesiacoch devit a obcas ccko. Momentalne mu dam,az nezabudnem ,rybi olej..

a_andrejka4
15. aug 2023

@majuskabobi ahoj pani zlata🤣 aj ked my do skolky nejdeme pocula som (aj som kupila) že Mollers rybi olej je uzasny na imunitu tak mozno to tu niekto potvrdi že ozaj pomaha 🙂

majuskabobi
autor
16. aug 2023

@a_andrejka4 servus panicka🤣 aj nas pije Mollers,zatial je zdravy,ale ci nahodou este cosi navyse netreba😋

barborachors
21. aug 2023

@majuskabobi ziadne umelé medvediky, ale ovocie, zelenina. Alebo detské zázvorové čaje, med, citrón.

misicka36
18. sep 2023

Ja dávam môjmu synovi od roka a pol všeobecne vitamíny na podporu imunity, ktoré zároveň obsahujú aj probiotiká. A klop, klop, berie ich teda už od februára a chorý bol iba raz 😊

a_andrejka4
18. sep 2023

@majuskabobi preživi ste prvy tyzden bez soplov? Colostrum si nechcela skusit?

majuskabobi
autor
18. sep 2023

@a_andrejka4 uz mal.sople,ale prefukovala som mu nos striekackou(takou speci) a uz je po sopli. To colostrum zabera ci?

a_andrejka4
18. sep 2023

@majuskabobi no vraj najlepsie co som citala, rozmyslam ze v lete by som nejake kupila (este si nastudujem) ze 3 mesiace pred nastupom jej nasadim a som zvedava ze ci to pomote

majuskabobi
autor
19. sep 2023

@a_andrejka4 velmi by som sa na to nespoliehala🤭

a_andrejka4
19. sep 2023

@majuskabobi no ved jasne ale tak poskodit to tiez nemoze😃

majuskabobi
autor
19. sep 2023

@a_andrejka4 nie,to nie.mozno aj ja kupim,ale teraz ma dokina nalakala na volaky beta glukan ci kieho certa

a_andrejka4
19. sep 2023

@majuskabob marketiiiing🤑

ebirka
19. sep 2023

@majuskabobi moje deti z Millers rybieho oleja bolelo brucho. Dcéra z neho aj zvracala. Imuniglukan nepomohol ani trošku... Dávam len C a D. Pediatrička mi povedala ze ostatne je len drahy marketing, hlavne cukrikove vitamíny...

majuskabobi
autor
19. sep 2023

@a_andrejka4 ty znas🤭
@ebirka nas si sam pyta mollers olej,mna z neho napina. Tie davam devit,cebion a ten sirup obcas🫠

a_andrejka4
19. sep 2023

@majuskabobi ❤😄😄😄