Vracanie dieťaťa a cestovanie

klara351
25. apr 2024

Ahojte, prosim o radu.
Minuly stvrtok sa dcera pri veceri povracala. Vracala este aj v piatok doobeda, mala dietu, viac uz nevracala, mala miernu teplotu okolo 37,6. Od piatku mala zelene sople, vcera uz len priesvitne, smrkala ovela menej, poobede uz skoro vobec. Jedla uz normalne asi od pondelka. Dnes rano sa zobudila s tym, ze ju boli brucho a zase vracala, iba trochu slin, ale uz dvakrat ju napinalo. Stazovala sa na bolest brucha, teraz tvrdi, ze uz nie. Vcera vecer pred spanim mala zachvat hnevu a revu, pocas to ktoreho ju az natahovalo, neviem, ci to este moze byt dosledok.
Zajtra by sme mali cestovat dlhsie cas, teraz neviem, ci mozme alebo to budeme musiet odlozit.
Dakujem za rady.

simona20201309
25. apr 2024

@klara351 neuviedla si kam mate cestovať? Na dovolenku? K rodine? 12hodin? 1 hodinu? Autom? Lietadlom? .....

klara351
autor
25. apr 2024

@simona20201309 Mali by sme cestovat k mojej mame, je to asi 6 hodinu autom, plan bol zostat tyzden.

janinah
25. apr 2024

Zjavne nie je zdravá takže návštevu by som odložila.

diewcatqoo
25. apr 2024

Zajtra zostante doma a uvidite, co bude. Ked bude ok, tak pocestujete v sobotu/nedelu.

fiafia
25. apr 2024

@klara351 ja by som návštevu odložila. Môže sa to vyvinúť akokoľvek a priniesť dákeho bacila mame by som tiež nechcela

michaela789
25. apr 2024

Nešla by som. Predstav si, že to musíš riešiť počas cesty a nakoniec budete cestovať 10h, budete nervózni, vytočení a budete si trieskať hlavy o palubovku, že ste mohli ostať doma v teplákoch.

januska12323
25. apr 2024

Ostaňte doma. Čo budeš robiť keď ju to chytí na diaľnici?

andrejka1974
25. apr 2024

@klara351 teraz je nejaký vírus u nás sa to šíri jeden den deti vracajú potom im je lepšie u nás najmladšia začala v utorok ja s dcérou včera takže by som to radšej na vašom mieste odložila je to dosť chytľavé