Začervenanie pokožky 4-ročnej dcéry

24. júl 2023

Ahojte, nestretli ste sa s takýmto divnym červenanim? Dcére to začalo v piatok,sa mi zdala červená do tváre. V sobotu červené líčka, v nedeľu akoby dostala pár faciek, prešlo jej to na ruky. Dnes už na tvári a rukách minimum, ma to na nohách, hlavne lytkach. Nesvrbi ju to, nemá teplotu,zdravá takto. Na dotyk sú tie červené miesta horúce. Počas dňa jej to viac vyskočí alebo sa to mierne stiahne. Na slnku bola naposledy v stredu,tak tomu to vôbec nepripisujem. Na dotyk to nevystupuje ani to nie je suché.

kacena4
24. júl 2023

z toho co pises tazko urcit, mohla by to byt 5 choroba

autor
24. júl 2023

@kacena4 presne to ma napadlo včera.. ale teploty hej skončili už 10.7. ... A úplne je to akoby jej to zliezalo zhora dole.. na tých lícach to teraz večer takmer už nemá..

autor
24. júl 2023

@kacena4 nemala by byť piata choroba taká,že by to mala byť odstúpena vyrážka? To má mätie.. v stredu máme ísť na dofcu ktorú sme už raz odkladali tak neviem ako sa k tomu postaviť..

bublinka1426
25. júl 2023

mala som alergiu na slnko ..dali mi antihistaminika a krem a krasne preslo urcite posli fotku lekarke..take tiez tmavocervene som to mala

bublinka1426
25. júl 2023

mala som to tiez teple.
rekacia slnko pot pokozka

autor
25. júl 2023

@bublinka1426 ale ona nebola na slnku od štvrtka lebo staršia bola chorá.. doma máme klímu.. tvoje sa zdá,že ti aj vystupovalo na pokožke.. dnes idem s ňou roku,lebo to má stále na tých nohách.. začínam sa obávať nejakeho vírusu 🤦