Zapareniny

koticka
15. dec 2023

Ahojte mamičky. Prosím o radu ohľadom zaparenin. Skúsili sme už asi všetko, ale možno mi dáte ešte nejaký další tip. Bepanthen, Sudokrem, Imazol, zinkové mastičky, rybie mastičky, Weleda, Holtov krém, zmenu plienok (momentálne máme Bella Happy, skúšali sme Kolorky aj BabyBabySoft), Pythiol, gencianovu (fialovú) vodičku, kúpala som v hypermangane. Už aj robenú masť z lekárne aj Framykoin. A dupa vždy červená. Ja už naozaj neviem čo robiť. Chytá má zúfalstvo. Neviem čo ešte skúsiť aby to bolo v poriadku. Umývam len čistou vodou, žiadne vlhčené utierky. Ďakujem za rady.

koticka
autor
20. dec 2023

@suezuzu ten krém s ichtamolom dostanem normálne v lekárni? Kortiko jej nedám určite. Ecoli sme mali v stolici zistené, vtedy nám dr dala len probiotiká. Tak teraz mám už podozrenie že to bude to. Oregano na dupu? Mám kvalitný oreganový olej … by som ho zriedila s kokosovým a skúsila.

suezuzu
20. dec 2023

@koticka ja som dávala aj na vaginku aj riťku, ona to mala veľké. Ale teda hojenie trvalo dlho. Najprv som mala od kožnej tu masť s ichtamolom a potom som kupovala gaftovu mast s ichtamolom. Skus si vygooglit pomer oreganoveho oleja a kokosoveho. Držím palce 🙏.

pimpa12
20. dec 2023

@koticka látkové plienky - u nás nič iné nezabralo. Efekt bol do 48 hodín. Odvtedy bez problému.

jamidea
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamidea
26. dec 2023

@koticka nam pomahala iba zelena rybacia mast,nie ta druha modra. A celkom hojne ju natriet. Pokial tam fakt nie je nejaka "coli".