Zmena stolice u dojčaťa na umelom mlieku

anika159
15. aug 2012

Ahojte maly ma skoro 10 tyzdnov a me na umelom mlieku. Doteraz mi kakal 2x denne pekne zlto , davala som mu babycalm a infant dolphilus. Minuly tyzden v nedelu sme minuli flasticku baby calmu tak som to skusila vysadit 5 dni bol bez toho kakal 2x denne ale potom sa mi zdalo ze ho brusko boli tak som to v sobotu opat nasadila... A stalo sa to ze maly zacal kakat asi do kazdej plienky akoby mal hnacku ...dnes zase vykakal zltozeleno ale pre zmenu uz iba rano ako vzdy... Teplotu nema...Posledne 2 dni strasne plakal a dnes mi prespal 9 a pol hodiny v kuse a zase spi uz 2 hodiny asi... Je to normalne?

elisskah
15. aug 2012

a je od zaciatku na UM? moja kakala zlto len od MM, odkedy je na UM kaka zltozeleno bud kazdy alebo kazdy druhy den. a ked presla z MM na UM lebo ma zacala odmietat, kedze som ju dokrmovala flasou a zacala zo dna na den uprednostnovat ju, tak z kakania kazdy 5ty den pri MM zacala kakat 5x za den zelenkave, trvalo to asi 10 dni. tiez som mala strach, ze ma hnacku a podobne ale ona bola stale spokojna a v pohode, nikdy ju brusko nebolelo, je velmi dobra, malinko place. potom sa to upravilo a kaka tak jak som napisala. ale nikdy som jej nedavala ziadne lieky ani kvapky ani nic. ani neviem co to je, to co ste napisali tie nazvy liekov.