Dieťatko spinká pri mne

12. máj 2024

Vecer chodi spinkat rocne dieta okolo20.30 a spinka do 9tej nieje to dlho ? Spinka pri mne ci mam budit okolo 7dmej 8mej ? Alebo nechat nech sa samo zobudi....
Verim tomu ak by spavalo v postielke tak by uz bolo hore

h2
12. máj 2024

Bože, buď rada, čo by iné za to dali! Užívaj si to, kým to takto je. 🙏🏻

doriiis
12. máj 2024

Nechaj ho spat.A či by spalo aj samé? Bohvie.Moje deti spali tiež celú noc samé v posteliach

autor
12. máj 2024

@h2 ja len to ze spinka pri mne aj ked sa snazim davat do postielky ale niekedy ak zaspi a zdviham tak sa zobudi a rychle zase ku mne dam spinkat
Lebo aj ked sa prebudi prituli sa ku mne popripade prsnik a zaspi a spinka

h2
12. máj 2024

A teba to nejako obmedzuje? Akože musíš tam od tej 20:30 do 9 ráno byť s ním? Alebo nechápem, že kde je potom problém.

ankare
12. máj 2024

Och, užívaj si to. Žiadne budenie. Niet nad spoločne spanie s dieťatkom, malička je pokojná,že je u maminky a Ty si kludna,že ju más pod dohľadom.
Ja mám doma dvoch nespavcov,takže závidím.

egonsk
12. máj 2024

no asi chlapa nemas, moc by z toho nadseny zrejme nebol. Nenapisala si vek dietata, ale mysli aj na to, ze ked si ho tak navyknes, nebudes to mat moc lahke neskor, bude sa toho dozadovat.

syslik81
12. máj 2024

moja spala len pri mne cca do 8 rokov... ale ja nemam muza a ani priatela-keby mam tak ju prenesiem v ramci zachovania zdraveho vztahu s muzom ... kazdopadne spavala kolko potrebovala niekedy tahala aj 14tku a je zdrava a stale spi extremne dlho .. proste je spachtos

tamta
12. máj 2024

@egonsk vek máš uvedený v texte - 1 rok

ptvw
12. máj 2024

@egonsk každému normálnemu chlapovi to vadiť nebude, obzvlast ak ide o tak male babo, nas malý bude mať pomaly 3 a spi stále so mnou

miskakyblik
12. máj 2024

@egonsk kriste tieto názory ... Môj muž je tiež rád , že spíme všetci spolu, keď spíme bez krpca ani sa nevyspime , a v prípade že máš takýto názor kôli sexu, tak ťa potom ľutujem ak ťa nenapadne iné miesto na sex nez je posteľ... Úplne normálne existujú aj muži čo sa radi mojkaju a pritulia v noci k svojmu dieťaťu a sú radi že môžu tieto nie na večnosť chvíle zažívať lebo čoskoro na ne budeme len s láskou spomínať.

butterflyeffect
12. máj 2024

@egonsk normalnemu chlapovi to nevadi, nie je to len jej dieta ale aj jeho… poznam plno parov co spia s babatkom v posteli.

simona20201309
12. máj 2024

Spi aj poobede?

miskakyblik
12. máj 2024

Autorka , je to úplne v poriadku aj náš bol spachtos a dodnes je , už ako bábo som ho musela budiť na papanie, a dodnes si spolu všetci ideme ľahnúť aj po obede , má tri roky a pôspi 2-3 hodiny, aj v kočíku keď sme niekde na výlete , takže niektoré deti také sú .. vraj aj ja som bola taká a celý život som viac spachtos 😁že akože keď sa dá , spím dlho a aj poobede si vždy rada zdriemnem 😁každopádne deti by sa budiť nemali, spia toľko koľko potrebujú, takto malé deti keď sú zdravé , ešte počúvajú svoje telo a Spia presne toľko koľko potrebujú takže neboj sa a užívaj si to a oddychuj aj ty 🙂

egonsk
12. máj 2024

@ptvw
@butterflyeffect
@miskakyblik Je rozdiel ked spi babo v postielke vedla rodicov, alebo v jednej posteli s nimi. A nevadi to iba chlapom co beru zenu iba na uspokojenie svojich potrieb.
Ale ako vidim, mate muzikov podpapucnych zrejme, tak si ich uzite v spokojnosti a naivne verte, ze su roky nadseni z toho, ze im dieta zabera miesto na posteli s partnerkou.

miskakyblik
12. máj 2024

@egonsk bože ty musíš mať strašné komplexy ... Úplne normálne sme si kúpili veľkú posteľ a spíme tam s krpcom a ja som ešte aj tehotná. Každý zakomplexovaný blbec má vždy plno reči o Tom že ostatní chlapi s iným názorom sú podpapucnici...to už vieme , je to pravidlo, nemusíš nám ho pripomínať. Takí ako ty patria na gauč, aby si nemusel zaberať miesto na posteli žene a dieťaťu 😘

egonsk
12. máj 2024

@miskakyblik 😁 mohla si to napisat aj obratene, ze pre take, ktore dieta postavia na piedestral a su schopne vytlacit muza z postele na gauc, by mala byt zdarma spermobanka k dispozicii a statna davka vyzivneho od specialnej dane vsetkych muzov 😋🤣

miskakyblik
12. máj 2024

@egonsk nemohla lebo ty vo svojej maličkosti absolútne nechápeš že hovorím o úplne iných mužoch, dospelých a vyspelých a ti to berú ako normálnu vec a nikto ich nevytlaca neutlaca a nesikanuje vlastným potomkom 🙂 ale pochopiť pisanemu textu je asi tiež ťažké pre takých ako ty 😉 takže to zhrniem pre teba aby si to pobral lepšie , sú dve kategórie mužov, normálni a priblbli a ty niesi v tej prvej, to ti uľahčim hneď. Tak si nájdi prosím nejaku inú platformu s tebe podobným publikom kde si budete navzájom radiť ako viesť svoj smutný život tak aby ste stále vyzerali ako mačovia a nerad prosím mamičkám ako sa majú starať o svoje batoľatá ... Mamičky ti tu tiež neradia ako si smutne vyhudrovat pelikana na gauči 🤞😉

egonsk
12. máj 2024

@miskakyblik vaoo mas peknu retoriku. Nechces vstupit do politiky? v PS by o teba mali vazny zaujem, skus sa poinformovat. 😁😊

miskakyblik
12. máj 2024

@egonsk prečo, si ešte k tomu všetkému aj nebinarny trans a potrebuješ aby za teba niekto v parlamente loboval ? 😁To by vysvetľovalo ten zmätený pohľad na papucnice a podpapucnikov...

egonsk
12. máj 2024

@miskakyblik prosim pridaj este nieco humorne, uschyna mi slzicka v kutiku oka 😄😉

miskakyblik
12. máj 2024

@egonsk tak máličko ti stačí ? Veď nerobím nič iné než tí nastavujem zrkadlo tak šup šup do kúpeľne, budeš sa smiať ešte týždeň 😉 rada som pomohla, nemáš zač 😘

egonsk
12. máj 2024

@miskakyblik kupelna nepomaha, tam sa denne vidim, uz som si zvykol. Tak ale mozes sa ukazat ty a to mi na cas pomoze urcite 😁

miskakyblik
12. máj 2024

@egonsk slabé , isto máš na viac.. kôli tomuto tu už nebudem spamovat úplne o inom debatu... Utrekaj už robiť niečo mužné, miesto písania na modrom koniku.. zo slušnosti napíšem že má tešilo ale všetci vieme že ani náhodou 😁🤞bye

ronie338
12. máj 2024

@egonsk ten môj podpapucnik vezme malého skôr k nám do postele ako ja. A to malý od narodenia spáva vo vlastnej postieľke. Ale keď niečo aj v noci ho vezme k nám do postele, najmä ak mu šli zuby aby sme sa aspoň trochu vyspali. Nikto nikoho neposiela spať do druhej izby na gauč, ani neuprednostnuje dieťa. Najradšej má aj malý aj my keď si ho ráno po mlieku vezmeme k sebe, trochu po nás poskace, pomojka sa s jedným aj druhým, ponúkne nám cumel a podla preferencie daného dňa sa na niekoho z nás uloží a zaspí ešte. Ak s tým obaja súhlasia prečo by ti malo byt niečo zlé. A stáva sa že ja s malým zaspím v posteli keď veľa vystraja v postieľke a potom ho len presunie do postieľky a rovnako to funguje aj opačne.
Nás má rok, chodí spat ako kedy, podľa toho či má jeden alebo dva spánky ale väčšinou okolo deviatej večer a vie spávať aj do desiatej. Treba sa riadiť sebou a partnerom ako sa dohodnete a nepozerat sa na ostatných. Každému vyhovuje niečo iné.

nekonecna_katastrofa
12. máj 2024

Rob tak ako vyhovuje tebe a dieťatku (a manželovi). Veď rok vôbec nie je veľa, to je ešte maličké dieťatko, čo potrebuje mamu. My sme s mužom pred deťmi hovorili, ako deti čo najskôr dáme do vlastnej izby. Realita: ja s 3r v detskej, manžel s 5r v spálni. Tak nám to momentálne vyhovuje, uspávať oboch v jednej izbe sa ešte nedá. Manželský život sa nám presunul do inej izby a vzťah to nijak nepokazilo. Užívame si, že deti ešte chcú byť s nami, pritúliť sa, čoskoro už to nebude.

egonsk
12. máj 2024

@ronie338 ste jedna z mala vynimiek, silno pochybujem, ze by take vedelo povedat vacsina zien, alebo chlapov. Ok, mozno tu na MK sa najde taka vacsina, ved aj zarabaju tu vsetky nadpriemer podla ich rekacii v inych diskusiach 😉

jozko_z_lesa
12. máj 2024

Myslim ze chlapovi nebude vadit az tak to spanie, skor infantilny slovnik.
A aj tu sa nerozpravas so skolkarmi ale dospelymi ludmi. Spinka dietatko v postielke... Wtf... Uz daj len plural spinkavame, kakali sme, ... 🤷🤦

ronie338
12. máj 2024

@egonsk ja viem ale mňa ten môj poslal keď mal malý 5 mesiacov na t,zden do Egypta a boli sami, jeho mama šla so mnou a s mojou mamou. Je schopný sa oňho postarať rovnako ako ja. Ale ja to beriem ako normálnu vec, lebo je tiež rodič. A mali sme všetko vydiskutovane kým sme vôbec začali o dieťati rozmýšľať.