SOUTĚŽ: mléko HiPP Combiotik

lidka_hipp
17. feb 2016

Jsem moc ráda, že hodně z vás má dobré zkušenosti s naší mléčnou výživou HiPP Combiotik. Je pro nás moc příjemné mít informace přímo od vás 🙂 Myslím, že by bylo fajn udělat radost vám, které už naše mlíčko rády používáte a také třeba potěšit ty maminky, které by mlíčko HiPP Combiotik rády vyzkoušely. Proto je tu dnešní soutěž 🙂

Soutěžíme o pět balíčků našeho pokračovacího mléka, které si můžete vybrat podle věku svého miminka. V každém balíčku pak budou čtyři balení mlíčka HiPP Combiotik.

Stačí napsat, proč vám naše mléko vyhovuje nebo proč byste ho rády vyzkoušely. Pět odpovědí odměníme krásným balíčkem 🙂 Nápovědu můžete hledat třeba v mém fotoblogu nebo na našem webu: http://www.hipp.sk/mlieka/

ivankaberrynka
17. feb 2016

My sa síce ešte kojíme, no od 1. roka by sme radi prešli na kvalitné umelé mliečko. A kedže milujeme výrobky Hipp, tak verím, že ani toto mliečko by nás nesklamalo 😵

drobcek104
17. feb 2016

Dobrý den.Mi použivame mlieko Hipp a malemu velmi chutí,prešli sme viac druhov kým sme natrafili na to správne mliečko,od ostatných nás zapekalo,ale hipp mliečko nám sadlo po každej stránke,a náš maličký je velký papač a usmievavé bábätko 😲 😉 🙂

angie19
17. feb 2016

PEKNY DEN,nakolko som nemala dostatok mliecka hladali sme nejaku vhodne doj. mlieko, mliecko Hipp bolo pre nas aj je tou spravnou volbou, maly krasne prospieva, nepozname bolesti bruska ani problemy s kakanim 🙂

aly
17. feb 2016

Radi by sme vyskusali Toto mlieko, kvoli zapalom som pred 3 tyzdnami musela odstavit nasho synceka a pocula som ze toto mliecko je super

darling82
17. feb 2016

Tak ja este kojim,ale chcem pomaly uz prejst na umele mliecko a urcite by to bolo HIPP.Vraj je velmi dobre,tak radi vyskusame. 😉

hantsjask
17. feb 2016

Žádné jiné, než vaše mléko jsme nezkoušeli a rozhodně ani nemáme důvod jej měnit. Syn se narodil s porodní váhou 2 350g a kvůli císaři se mi kojení téměř nerozjelo, takže byl už v porodnici dokrmován Hippem a 4. den jsme z porodnice odcházeli téměř s porodní váhou, což se určitě nestává tak často emoticon . I toto pro mě bylo znamení, že sestřičky zvolily ten nejlepší příkrm jaký mohly. Měly tam i Nutrilon, nevím podle čeho mléko vybíraly, ale jsem ráda že na nás padl právě Hipp. U mléka jsme samozřejmě zůstali, syn svou váhu rychle dohnal a v 8 měsících je z něj kluk jako buk emoticon Navíc jsem ráda, že jsme nikdy nemuseli řešit problémy s nadměrným ublinkáváním (což u již výše zmiňované konkurenční značky slýchávám často) a díky obsahu probiotik a praebiotik syna ani moc netrápily koliky. Sestřičky v porodnici byly navíc tak hodné, že nám jako první pomoc daly domů 2 lahvičky (promo balení) namíchané výživy, protože jsme s přikrmováním opravdu nepočítali a neměli jsme doma tudíž žádné mléko emoticon Posílám fotku prcka při narození a dnes. Je vidět že Hipp mu opravdu prospívá emoticon

luchajda
17. feb 2016

Prajem peknú stredu 🙂 Vaše mliečko sme vyskúšali pred 2 mesiacmi a odvtedy sme mu ostali verné 🙂 Dovtedy sme sa dosť trápili. Kojili sme sa len pár týždňov, no malá nevedela poriadne sať. Tak som do 8 mesiacov poctivo odsávala. V 9. mesiaci som to už musela vzdať, pretože ma strašne boleli hánky na rukách od toľkého odsávania. Následne sme skúsili niekoľko UM, no malá bola stále zapečená. Už som sa zmierila návrhom doktorky, ktorá jej predpísala dáky liek. No našťastie sme dostali od babiny Hipp kašičku s prebiotickou vlákninou a tá nás zachránila. Vtedy ma napadlo, či by Hipp mliečko nebolo riešením. Bolo! Malá už nemá problémy a mliečko jej veľmi chutí.

majba
17. feb 2016

nasa hanka mala od narodenia silne koliky a reflux. skusali sme na radu pediatricky antirefluxne, antikolikove a bezlaktozove mlieka, zial jej nepomahali. stale ju bolelo brusko, zapekalo a blinkala. potom sme skusili aj mliecko hipp a nastastie sa nam stolica, reflux aj brusko zacalo pomalicky upravovat. 🙂 tak sme pri nom zostali a planujeme jej ho davat urcite este aspon rok.

rhiannon
17. feb 2016

Na Hippku sme od narodenia, zo zaciatku len z casti, neskor uz uplne. Mala ho znasa velmi dobre, nevieme co su zacpy atd. Teraz uz ma 15 mesiacov a planujeme na nom zostat este aspon rok 🙂

emita
17. feb 2016

V skupine na MK je viac mamičiek, ktoré musia detičkám dávať od narodenia nejaké UM a veľa bábätiek má potom z toho problémy s bruškom. Spokojné sú iba bábätká ktoré pijú mliečko Hipp, práve kvôli obsahu probiotík a prebiotík. Aj môjho synčeka trápia problémy s bruškom a tak popri kojení dostáva aj probiotiká v kvapkách. Keď časom prejdeme na UM, moja prvá voľba bude určite Hipp.

ludmila79
17. feb 2016

Malého ešte stále kojím 🙂 , ale budeme musieť prejsť na umelé mliečko, keďže musím do práce ☹ . Pozerala som si rôzne druhy umelých mliek, ale Hipp ma najviac oslovil 😉, kvôli 3 omega mastným kyselinám a probiotik i praebiotik. Vyzerá byť kvalitné a mamičky si ho tiež veľmi pochvaľujú, tak ho určite vyskúšame a ak malý nebude mať problém so zápchou určite mu ostaneme verný.

toad
17. feb 2016

Chcel by som ním prekvapiť manželku, že aj ja viem niečo nové pre dieťa objaviť.

erika630
17. feb 2016

Hipp kozmetiku mi radi mame - telíčko z nej je krásne, hebke a vonavé 🙂 - vyzivky tiez velmi pekne papame a chutia nám 🙂 Mliečko to sme ešte neskusili - velmi radi by sme ochutnali a skvelu chut objavili 🙂

maryon1
17. feb 2016

Moja mladšia dcérka mala nedávno 2 rôčky, stále ju dojčím, ale už skúšame aj umelé mliečko - vyskúšali sme práve Vaše Hipp mliečko 4 Junior Combiotik - na základe odporúčania kamarátky, informácii z internetu, a tiež odporúčaní v lekárni.

Dcérka mala problémy s bruškom od malička, najskôr nás trápil reflux, potom to, že nie je veľký papkáč, a preto sa snažím, keď už spapá málo, aby mala stravu kvalitnú - a to vrátane mlieka, ktoré pije - keďže neviem, koľko moje mliečko ešte vydrží, už sa mi zdá, že nestačí, tak skúšame umelé - a rozhodli sme sa pre Hipp práve kvôli výnimočnej kombinácii praebiotík a probiotík. Toto mliečko plánujem dávať minimálne do jej štyroch rokov, odmietam dávať trvanlivé mlieka v krabičkách. Tak ako aj pri staršej dcérke sa chcem snažiť o to, aby som jej dala čo najlepší základ pre jej budúce zdravie, na zdraví svojich detí šetriť rozhodne neplánujem.

foolie
17. feb 2016

Vase mlecko sme este neskusali ale radi by sme ak by sa na nas usmialo stastie. Je skoda ze nemate v ponuke vzorky alebo mensie balenia aby sa dalo mliecko vyskusat ci bude drobcovi chutit je urcite kvalitne ale nie vsetky sadnu a zas kupit cele balenie a potom s nim co ... ak by ho nechcel.

monika11m
17. feb 2016

Kekze su do mliecka pridane aj brobiotika od ktorich brusko neboli urcite by som chcela vyskusat.

marecek1
17. feb 2016

Pre mňa i manžela je kvalita veľmi dôležitá - či už sa jedná o stravu, oblečenie, hračky pre naše deti... Sú pre nás tým najdôležitejším a najvzácnejším, čo v živote máme, a preto sa im snažíme dať to najlepšie.

Dcérka pred dvoma mesiacmi oslavovala 1. narodeninky - rastie ako z vody, len nedávno sme si ju priniesli z pôrodnice... Žiaľ nedojčila som ju dlho, preto sme prešli na umelé mliečko - a vyskúšali sme práve mliečko Hipp - kvôli jeho obsahu praebiotík a probiotík. Teraz máme Hipp 3 Junior Combiotik. Sme si istí, že našej dcérke poskytne všetky živiny, ktoré sú potrebné pre jej správny rast - bielkoviny, vitamíny, minerály... Pre mňa je napríklad zvlášť dôležitý obsah železa - dcérka mala s jeho nedostatkom problém, museli sme jej ho dopĺňať. Teraz je už našťastie všetko ok 🙂 Určite tomu dopomohol i správny výber UM.

vequi
17. feb 2016

Mléko Hipp máme od začátku. Když jsem po měsíci a půl přišla o mléko a nemohla kojit, rozhodovala jsem, které mléko zkusíme a protože jsem měla ublinkávací miminko, tak jsme na radu známého zkusili Hipp 1 HA a pak jsme plynule přešli i na pokračovací Hipp 🙂. Mléko nám vyhovuje z hlediska dobrého trávení, chuti, dobře se rozpouští při přípravě a jeho složení je velmi bohaté pro zdravý vývoj dítěte. Máme 17 měsíců a stále nám chutná 🙂

martina374
17. feb 2016

My sme mliečko Hipp ešte nevyskúšali,ale počula som, že je veľmi dobré. Rada by som ho vyskúšala a to aj kvoli tomu, že malá sa v noci vždy budí. Neviem teda, či je hladná(ale večeru normalne papa) alebo mala zlý sen alebo je to už zo zvyku,ale keby jej toto mlieko pomohlo tak by sme boli celí radi 🙂 že sa konečne v noci vyspíme. Aj keby ste dávali len jedno balenie aj tak by stálo zato vyskúšať ho. 🙂

vevesh
17. feb 2016

Kedze uz pri starsich detoch sme pouzivali hipp prikrmy, tak pri najmladsiom prirastku bolo rozhodnute, ze UM bude tiez od hipp -zasadne bio a s probiotikami. Sadlo nam od prvej flasky a veelmi nam pomohlo, hlavne ked najmladsi dostal crevnu virozu, tak vdaka probiotikam v mliecku nebol priebeh az taky tazky a rychlo sa z toho dostal... A uz mame aj nakupene prve zasoby prikrmov...takze sme cela rodina zasadne HIPPova 🙂

lili763
17. feb 2016

U nas je znacka Hipp osvedcena kvalita. Velmi nam chutia vyzivky Hipp, kazdodenny kupel nam sprijemnuje kacicka hipp, radi by sme vyskusali aj mliecko s probiotikami a prebiotikami, kedze mienime popri dojceni uz aj prikrmovat mlieckom 👪

plnenapaprika
17. feb 2016

My sme mliecko Hipp Bio Combiotic zacali pouzivat, ked mal maly 3 mesiace. Kedze sa narodil predcasne, musel papat v nemocnici nariadenu Bebu pre predcasnata, a stale stale mrncal od bolesti bruska. Boli sme nestastni, ale nesmeli sme Bebu zmenit, kym maly nedosiahne 4,5 kg. Ako sme sa priblizovali tej vahe, prehladala som snad 1000 stranok na nete, aby som precitala co najviac skusenosti mamiciek s roznymi mliekami, a vitazom bol Hipp. Tak sme skusili, a nestacili sa cudovat, za jeden jediny tyzden noveho mliecka maly prestal mrncat a konecne spinkal aj 2 hodiny vkuse! Uz sme na Hipp 3-ke a nemenila by som ani za milion.

kittyjuliette
17. feb 2016

Tak my zatial este kojime,ale ako drobcek rastie,pomaly mam pocit,ze mu moje mliecko staci coraz menej.Hlavne vecer a v noci je to strasne narocne.Velmi rada by som vydrzala co najdlhsie,ale cochvila budeme musiet zacat prikrmovat aspon na noc a samozrejme urcite to bude mliecko hipp☺Je totiz pre mna dolezite,aby mal drobec to najlepsie a pokial to nemoze byt moje mliecko,tak jednoznacne hipp bio kvalita

sisasla
17. feb 2016

Ahojte, náš Dávidko pije mliečko Hipp od narodenia, dostal do už aj v nemocnici, od začiatku mu chutí, aj keď chlapci mávajú častejšie koliky, Dávidka netrápili, verím že aj vďaka Hippu, začínali sme HA verziou, dnes sme na Combiotiku v apríli bude mať Dávidko 2 roky a mliečko mu stále veľmi chutí, tak pokračujeme🙂. Či už jedlo, čaje, kozmetika od Hipp-u mám top skvelé skúsenosti. Ďakujeme!!!!🙂)))

dianadererova
17. feb 2016

My sme hned po kojeni cca od 2 mesiaca prešli na hipp. Teraz chceme prejsť na hipp 2 kedže mame pol roka. Mame všetko od kozmetiky po čaje a presnidavky od hipp. Tešia nas Kvalitne vyrobky a hlavne každu poradnu nam pani doktorka povie že mala je spokojne a dobre živene babo 🙂

mendynka
17. feb 2016

Ja som značku Hipp používala od narodenia pre môjho malého. A používame dodnes... Či už keksíky, kozmetiku, vlhčené obrúsky, presnídavky aj čajíky... Ovocný čajík je TOP 1 pre malého... A hlavne je všetko BIO kvalita... A tak isto aj mojim sestrám a kamarátkam som odporučila. Pre mňa je Hipp number 1*, môžem len odporučiť aj ostatným mamičkám... 😉

andy95
17. feb 2016

Mliečko HiPP Combiotik by som rada vyskúšala preto, lebo ma zaujala kombinácia probiotík a prebiotík a tým podobnosť materskému mliečku 🙂 a HIPP je určite najlepšou značkou na trhu, ktorá z mojho pohľadu veľmi kvalitne a starostlivo spĺňa potreby pre detičky 🙂

ivanka46
17. feb 2016

Hipp mliecko papkame od narodenia 🙂 ziadne zvracanie, ziadne bolesti bruska a velmi chuti 😉 to su dovody preco nam vyhovuje 🙂 malicka ma rok, okrem toho ze papka normalnu stravu tak si za den da aj 5 flasiek mliecka 😀

vtacatko3
17. feb 2016

Matúš je moje prvé dieťa. Spočiatku, kým som mala mlieko, tak som ho kojila. Ale potom mlieko jednoducho zmizlo a musela som prejš na umelé. Chcela som, aby sa vyrovnalo kvalitou tomu môjmu materskému. Vyskúšali sme asi všetky na trhu dostupné, no z jedného ho zapekalo, z druhého mal zas hnačky, ďalšie mu nechutilo, z ďalšieho ho bolelo bruško a celé noci plakal on a potom zo zúfalstva už aj ja. Skúsila som aj kravské, no to bola ešte väčšia katastrofa, trápili ho z neho prdíky a opäť celé noci len plakal. A tak už viac ako rok kupujeme len Hipp. Je síce drahšie, no najlepšie. Vždy, keď ho Matúš nedopije, tak si ho dám ja. Má úžasnú smotanovú chuť. A nedávno sme doma nemali kravské a manžel kávu bez mlieka nevypije. Tak si dal Hipp. Čiže môžem povedať, že na mliečku Hipp fungujeme celá rodina 🙂.

gabikas82
17. feb 2016

Dcérka pila mliečko hipp do 3 rokov a aj teraz jej ho občas kúpim pre zmenu. Keďže nebola vôbec kojená, vyskúšali sme kopec umelých mliek dostupných na trhu. Má ho veľmi rada, no a uvidíme čo bude chutnať nášmu drobcovi v brušku 🙂