SOUTĚŽ o mlíčka HiPP BIO Combiotik 2

lidka_hipp
28. okt 2015

Na naše mlíčko HiPP Combiotik jsme opravdu hrdí, a proto nás moc těší dobré zkušenosti maminek 🙂 Mlíčko HiPP Combiotik jako jediné na trhu obsahuje unikátní komplex probiotik a praebiotik, který pomáhá správnému trávení i rozvoji imunitního systému. Probiotika a praebiotika jsou moc důležitá pro spokojená bříška miminek 🙂 Jsem moc ráda, že mnoha maminkám a jejich dětem naše mlíčko vyhovuje, a proto tu pro mám soutěž právě o 5 balíčků se 4 kusy pokračovacího mléka HiPP BIO Combiotik 2.

Stačí napsat, proč je podle vás spokojené bříško miminka tak důležité a pět vybraných odpovědí odměníme krásným mléčným balíček. P.S.: Mlíčko HiPP Combiotik vzniklo na základě více než dvacetiletého výzkumu mateřského mléka, které je pro nás obrovským vzorem a inspirací. Více: http://www.hipp.sk/mlieka/materske-mlieko-a-doj...

beatabuckova
28. okt 2015

Ja to napíšem iba tak stručne 🙂 Spokojné bruško bábätka znamená zároveň aj spokojné bábätko a samozrejme spokojnú maminku a to je najdôležitejšie 🙂

tichanska1
28. okt 2015

Spokojné bruško rovná sa spokojné dieťa rovná sa spokojná maminka a tým pádom je všetko v poriadku. Keď je maminka unavená z toho, že dieťa nespí a celé dni plače lebo ho bolí bruško nechtiac to prenáša aj na dieťa. Preto je dôležité aby bruško nebolelo a dieťa bolo spokojné 🙂

nikenzi
28. okt 2015

Spokojné bruško znamená spokojné bábätko, ktoré nič nebolí a pekne spinká. A čo je lepšie ako to?! Veď to potom je naozaj materská DOVOLENKA. 🙂

makovicka8
28. okt 2015

Nie je nič krajšie ako spokojné bábätko a bábätko je v tedy spokojné keď ma naplnené svoje potreby a k tomu patrí na prvom mieste spokojné bruško od toho sa odvíja aj spánok a všetko ostatné

andreablabla
28. okt 2015

My sme sa k spokojnemu brusku dopracovali po 2! mesiacov kolik a velkeho placu s konkurencnym mliekom. Po tom,ako sme presli na Hipp Combiotik po kolikach ani stopy. Len krasne usmiate babatko a oddychnuti rodicia. Mala vdaka spokojnemu brusku zacala byt ovela vnimavejsia k okoliu a krasne napreduje..... 🙂

stacey46
28. okt 2015

Dobrý deň, od spokojného bruška sa odvíja veľa vecí ako napr. dobrý spánok a najmä celková spokojnosť bábätka a tým aj mamičky. 🙂 My sme párkrát mali problémy s bruškom kvôli konkurenčnému mliečku, škoda že sme vtedy nenatrafili na HiPP Combiotik, zatiaľ sme ho neskúšali. Druhýkrát sme mali problémy s bruškom vďaka kašičkám inej značky, pri zápche pomohol HiPP slivkový nektár a tieto kašičky sme vyradili z jedálnička.

jajkav2
28. okt 2015

Prečo je dôležité, aby bábätko malo spokojné bruško??? Jednoducho pre ten pohľad! Keď sa napapá a pozrie sa na Vás a Vy cítite, že to málo, to nakŕmenie, stačí na to, aby ste ho spavili šťastným a spokojným. Prikladám foto môjho spokojného bábätka. A keď sa naň pozriete, vidíte ten dôvod. Presne pre to je dôležité mať spokojné bruško!!!!

moncsi1987
28. okt 2015

Pretoze ked chceme aby nase babo sa citilo co najlepsie a najspokojnejsie musime sa k tomu dopracovat. A to najma s tym aby jeho brusko bolo plne mliecka bez krcov a plynov a..... vtedy mimi ma spokojne brusko.Spi bezproblemov,dieta je kludne.
Ked je brusko spokojne,spokojne je aj babo a aj mamicka,ktorej sa lahsie uziva rodicovstvo.
Spokojne brusko=spokojne a usmievave babo=spokojna a kludna matka

jessica1996
28. okt 2015

Lebo všetci milujúci rodičia chcú aby bolo ich bábätko spokojné, šťastné,usmiate, sýte. Naša malinká nemala síce až tak problémy s bruškom, ale odmietala všetky mliečka. Ked sme kúpili Hipp HA1 Combiotic. začala krásne papať. Boli sme zato vďační, lebo už aj troška pochudla. Konečne je znova spokojná, napapaná a kľudná. Dakujeme HIPPu 🙂

janka821
28. okt 2015

Spokojné bruško miminka je dôležité predovšetkým zo zdravotného hľadiska.
Až 80% bolesti brucha u detí nemá vážnu príčinu. Avšak 20% bolesti môže byť spojené so závažnými , život ohrozujúcimi ochoreniami.
Náhla akútna bolesť brucha je často príznakom závažného ochorenia
- akútny zápal slepého čreva, upchanie a nepriechodnosť čriev, obličkové kamene, zápal pankreasu. Opakované (chronické) bolesti brucha
- parazity, helicobacter pylori, neznášanlivosť laktózy, kolika dojčiat, žlčníkové kamene, črevné infekcie a v neposlednom rade psychogénne bolesti brucha.
Nič z toho predsa žiadna z nás nechce. A preto je spokojné bruško miminka tak veľmi dôležité 😉 Taktiež z hľadiska jeho nadchádzajúceho fyzického i psychického vývinu.

franzziska
28. okt 2015

spokojne bruško znamená spokojné bábenko a to sa rovná spokojná maminka. A také bábätko znamená úsmev, radosť, pokojné noci, veselé dni, šťastná mamina,... Nie je nič dôležitejšie ako harmonia a pokoj v domácnosti a rodine. hipp je veľký pomocník s tým.

dadka_bb
28. okt 2015

Ja nezabudnem baby na den ked som malu priniesla z porodnice. 10.2.2015. Samozrejme ze hned som chcela jest same zdrave veci, kedze som kojila, a ja TRUBA som urobila mixovanu brokolicovu polievku!! Ved v hlave som mala len Káčka ze karfiol,kapusta ,kalerab a stiplave a sol sa nemoze a cokolada... kto by povedal ze aj hlubik z brokolice naduva 😀 ja som tam pomlela vsetko! Pocas tehotenstva som nasavala z konika milion informacii,a toto mi uniklo. Baby, taky plac!!!!!! Ako moja mala 5 dnova babika vtedy cely den plakala nezelam ani nepriatelovi! Mam pocit ze aj teraz ked jej do prikrmu pridam kvietky brokolice tak jej nerobi dobre.. takze o spokojne brusko od vtedy fakt davam pozor!!! 3 mesiace potom som jedla len suche rozky,mrkvu,zemiaky a ryzu len aby mala neplakala. Ale ved to poznate... 😀

prada11
28. okt 2015

Spokojne brusko, spokojne miminko i maminka-to je najdolezitejsi. Potom je doma pohoda a nik sa netrapi. Sice teraz kojim ale pokračovat budeme pravděpodobne Hippom, ktorý nám doporučuje i kamaratka.

cukricek12
28. okt 2015

Je doletzite aby malo babo spokojne brusko,lebo vtedy sa citi dobre a maminka je stastna,lebo ma doma usmiate slniecko ako ja 😉

kajka888
28. okt 2015

Spokojné bruško bábätka je to najdôležitejšie pre vývoj bábätka , ked je spokojné bruško maličkého, tak sme všetci doma spokojní. 🙂)))

macko35
28. okt 2015

spokojné bruško rovná sa spokojné bábatko rovná sa spokojn maminka.Dobrá rovnica a pravdivá

macopka
28. okt 2015

Spokojnost nadovsetko 🙂 ked je spokojne brusko, tak aj babo a maminka su spokojni a to je dolezite prevyvoj babatka. Moze mat dietatko hraciek a pekneho oblecenia a vsetkeho ineho,ale ked nie je brusko v poriadku, tak je mu to vsetko nanic. 🙂

petronelak
28. okt 2015

Spokojné bruško = napapané bruško trebars aj z mliečka HIPP BIO COMBIOTIC a to znamená že spokojné a usmievavé dieťatko doma 🙂 a keď je spokojné dieťa je spokojná celá rodina a preto je HIPP či už mliečko alebo iné výrobky tá správna voľba pre každé dieťa

janettan
28. okt 2015

každá mamička, ktorá zažila nespokojné bábätko urči tvrdí, že keď je spokojné bábätko, je spokojná celá rodinka 🙂 každá z nás sa snaží len o tú spokojnosť .... viac si môžeme bábätko užívať a celé toto obdobie je potom krajšie ... 🙂 mamičky majú viac času venovať sa samy sebe, viac sa vyspia, susedia sú tiež spokojní ... 🙂

tinnuska
28. okt 2015

Keď má moja malá kočka spokojné bruško dobre sa vyspinká a rastie do krásy 🙂 Keď nie tak je v pozore celá rodina lebo ona vtedy chce byť len na rukách či je deň alebo noc...

mirecka0809
28. okt 2015

S bolavym bruskom sme si prezili svoje, v zivote som nezazila horsi pocit, ako ked maly plakal od bolesti tak, ze bol az bordovy, a ked na mna uperal inak nadherne ocka, ktore krycali "maminka pomoz mi". Preto je dolezite, aby malo babatko spokojne brusko - aby bolo spokojne a nic ho nebolelo, a aby sme my maminky nemuseli zazivat ten pocit, ze nedokazeme pomoct svojim detickam.

curcuma
28. okt 2015

Spokojné bruško mám,
keď sa vedľa maminky napapám,
potom si idem oddýchnuť trošičku,
nech neberiem silu a pospinkam si na maminkynom srdiečku.
Keď ma nič neboli,
všetci sme vyhrali,
nech žiadne bábätko bruško nezlosi tí

Keď

norosko
28. okt 2015

Ked je môjmu brušku dobre,vtedy mám tie najlepšie nápady,vtedy sa smejem najlepšie a najhlasnejšie ako viem,vtedy chodím a objavujem,všetko ma zaujíma ,vtedy som to JA ,pretože milujem svoj život 🙂

curcuma
28. okt 2015

nech už má len a len radosti.

Krásny deň prajeme Hippke Lidke aj Vám všetkým 😉

Odoslalo sa mi to skôr, nemohla som ani opraviť preklepy, preto tento druhý príspevok ako dokončenie, možno je to znamenie a šťastie s výhrou sa práve na nás usmeje.

eny999
28. okt 2015

Je predsa tolko veci ktore treba preskumat, tolko dotykov ktore si chceme vychutnat, nechceme aby v tom nasim detickam branili starosti s bruskom.

ivanka46
28. okt 2015

Hipp mliecko papkame od narodenia, bohuzial, nebolo nam dopriate kojit ☹ ked je babatko spokojne, je spokojna aj maminka 🙂 nie je nad to ked vidim ako sa moje dietatko smeje a tesi ked je napapkane so spokojnym bruskom 🙂 spokojne brusko je dolezite pre celkovu pohodu dietatka. 🙂

anny1984
28. okt 2015

Spokojné bruško je podľa mňa dôležité u bábätka preto, lebo len tak je v pohode, ktorá je dôležitá pre jeho psychický a fyzický vývoj a správne sa vyvíjajúce črevné baktérie ako základ jeho imunity. Zároveň má veľký vplyv aj na jeho správanie a to zase psychickú pohodu jeho matky, je to nekonečný kolobeh. Lebo dieťa vycíti, či je jeho matka spokojná a vtedy je spokojné aj dieťatko a naopak.

alenocka11
28. okt 2015

najspokojnejšie sú keď sú napapkané... 🙂 sú kľudné, spokojné, maminka je šťastná, keď vidí spokojnosť svojich detičiek a svet je hneď krajší.... 🙂

ellushka
28. okt 2015

jednoducho a strucne: spokojne brusko = spokojne babatko. Mat doma spokojne a stastne dieta, je to o co nam ide.

zebrickaa
28. okt 2015

Ked je spokojne brusko, je spokojne dieťatko, spokojne spinka, spokojne sa hra, spokojne trávi cas s rodicmi a tym padom su vsetci spokojny 🙂