SOUTĚŽ: mléko HiPP Combiotik

lidka_hipp
17. feb 2016

Jsem moc ráda, že hodně z vás má dobré zkušenosti s naší mléčnou výživou HiPP Combiotik. Je pro nás moc příjemné mít informace přímo od vás 🙂 Myslím, že by bylo fajn udělat radost vám, které už naše mlíčko rády používáte a také třeba potěšit ty maminky, které by mlíčko HiPP Combiotik rády vyzkoušely. Proto je tu dnešní soutěž 🙂

Soutěžíme o pět balíčků našeho pokračovacího mléka, které si můžete vybrat podle věku svého miminka. V každém balíčku pak budou čtyři balení mlíčka HiPP Combiotik.

Stačí napsat, proč vám naše mléko vyhovuje nebo proč byste ho rády vyzkoušely. Pět odpovědí odměníme krásným balíčkem 🙂 Nápovědu můžete hledat třeba v mém fotoblogu nebo na našem webu: http://www.hipp.sk/mlieka/

jaroslava119
19. feb 2016

Radi by sme vyskúšali Vaše mliečko Hipp Combiotik. Synček má 4 a pol mesiaca a vyskúšali sme už dva druhy mliek. No ani jedno nám žiaľ nesadlo. Teraz sme na treťom no uvidíme či to bude dobré. Chceli by sme vyskúšať Hipp a dúfame že konečne nájdeme to pravé a budeme mať spokojné bruško 🙂

martinatinka
19. feb 2016

My pouzivame Hipp mliecko od druheho mesiaca.Dcerka je velmi spokojna nikdy ju nebolelo brusko ani nemala ziadne problemy s vyprazdnovanim. Teraz sme presli na Hipp 2 a tiez jej velmi chuti.Celkovo sme s touto znackou maximalne spokojne.

martinka55
19. feb 2016

My sme sa k mliečku Hipp dostali vďaka dňom tu na MK, bola som zvedavá, či je skutočne také výnimočné, tak som kúpila jedno balenie, o týždeň druhé a teraz by sme mohli postaviť z prázdnych obalov pyramídu 🙂

zoizoi
19. feb 2016

Ahoj 🙂 dcérku prikrmujem a pomedzi ešte dojčím, ale mliečka už nemám toľko, ako kedysi. Pomaly si začínam študovať a vybabrať mliečko, ktoré by bolo pre moju lásku najlepšie. Zaujal ma práve Hipp 3 JUNIOR Combiotik pre deti vo veku od 1 roka, pretože obsahuje dôležité živiny, ktoré sú dôležité pre správny rast dieťaťa. Dcérka bude mať 11.4.2016 prvé narodeniny, preto by sme toto mliečko radi vyskúšali 🙂

kajca84
19. feb 2016

Rada by som vyskúsala mlicko junior pre moje deti,kedze dost zle papajú,rada by som im doplnila touto formou chybajúce vitamíny.

monika0815
20. feb 2016

Mliecko Hipp pouzivame ako pokracovacie odkedy som prestala kojit. Spokojna som ja, ale hlavne syncek. Neboli ho brusko, bez vecerneho mliecka nezaspinka a rano ho zase pridavam do cerealii. Mnamka 😉

haidi
20. feb 2016

Preco vyhovuje ? Pretoze ako jedine mliecko ,ktore sme vyskusali nam sadlo ,bohuzial dcerku som nemohla kojit ,takze sme odzaciatku na UM .
O znacke Hipp som sa dozvedela od kamaratky ,ktora ho taktoez pouziva a som jej dodnes za to vdacna ,netrapia nas bolesti bruska a koliky takze spokojne brusko =spokojne dieta 🙂
U nas mliecko Hipp Bio Combiotic je na 1. mieste v nasom jedalnicku stale,kedze obsahuje vitaminy a zlozky ,ktore su dolezite pre spravny vyvin a rast dietatka 🙂

janik922
20. feb 2016

Moja slečna nechce ochutnať žiadne iné mliečko,okrem materského.Skusili sme už dva druhy a nič,zatiaľ jej mezachutío.Snáď Hipp by jej koho chutiť...rado by sme ho vyskúšali.

bibinka78
20. feb 2016

Drobcek ma 10mesiav 3tyzdne je kojeni a este par mesiacov bude.Mliecka uz moc nemam lebo nekojim tak casto ked drobcek je velky papkos prikrmom sa viac zasyti 😀 .Vdaka hipp tyzdnu som si precitala vela o mliecku mamicky davali velmi dobre otazky som vdacna za odpovede kazda ma viac utvrdila o kvalite mliecka.Hipp mliecko bude nasa volba ked ten den pride nebude to az taky obrovsky prechod lebo ma najblizsie k materskemu 😉

dadka_bb
20. feb 2016

Dcerka ma 1 rok,a aj ja stale kojim. Hoci uz len z jedneho prsnika. Pri mojich 56kg, a malych prsiach je aj to maly zazrak 🙂 ja som na odporucanie kamaratky kupila bebu mliecko, ze budem davat malej pred spanim 🙂 Ani neviem preco som neskusila hipp,ked sme take maniacky. Potesil by balicek aj nas,urcite by sme ho spapkali 🙂s

anicka86
20. feb 2016

Po prečítaní všetkých týchto pozitívnych reakcií mamičiek na toto mliečko, patríme aj my medzi tých, čo by ho chceli veľmi vyskúšať a veľmi by nás potešilo. Zatiaľ používame iba Hipp kozmetiku, čajíky a príkrmy.

ekinka82
20. feb 2016

o vasom mliecku sme poculi len samé chvali a všetci moji priatelia ho odporucaju, manzelka este koji lebo máme len 11 mesiacov ale nakolko by sme uz chceli prejst aj na mliecko tak by sme boli radi ak by sme ho vyhrali a vyskusali a pridali sa do vasej rodinky 🙂 Dakujem pekne

karolina297
21. feb 2016

My sme verní Hippáckemu mliečku doteraz. Z pôrodnice sme už odchádzali s Hipp mliečkom. Bola som prekvapená, že na novorodenenckom oddelení používali takú kvalitku. Malej mliečko vyhovovalo a iné sme ani neskúšali. Finančne bolo trošku náročnejšie, ale nemenili by sme. Môžem len a len odporúčať. Žiadne bolesti bruška, spokojené miminko.

bublinecka1987
21. feb 2016

Naše dvojičky majú najradšej mamičkine mliecko avšak sem-tam im ho je malo a tak sme hľadali mliecko, ktoré je vhodne ako doplnok k dojčeniu. A objavili sme, aj na základe dobrých osobných skúsenosti mamičiek z okolia mlieko Hipp bio Combiotik, ktoré nám chuti, má jemnu chuť a je ľahko stráviteľné. Kedže kupujeme všetko dvojmo, určite by nás darček v podobe mliečka Hipp veľmi potešil 🙂

majkaa852
21. feb 2016

Zatial este nemame vyskusane ziadne umele mlieko, pretoze to doteraz nebolo potrebne. Kedze sa chystame zacať prikrmovat umelym mliekom vyhra by nas velmi potesila. Aspon by sme ho odskusali a ked nam sadne tak by sme ostali pri tejto znacke 🙂

bazarocka
21. feb 2016

Mliečko HIPP je mňam, len čo ho zočím spravím ham, kázali nám iné kupovať, mamka nedala sa presviedčať. Dávala mi HIPP HA, priberal som ako buk, doktor kričal rekord to je valibuk. Už papám HIPP 2, bruško z neho nebolí, dobre sa mi popŕda to je predsa paráda. Odporúčam babám, chlapom keď budeme vätčší stretneme sa za činžiakom.

Asi takto by to opísal Maťko, keby vedel ako na to. 🙂