A čo vy? Používate mobilné aplikácie pre uľahčenie svojho života?

samsung_tomas
22. mar 2017

A čo vy? Používate mobilné aplikácie pre uľahčenie svojho života?

agnesino
22. mar 2017

Pravdaže, minule keď mi nešla práčka tak som cez aplikáciu overila čoby jej mohlo byť, a dana závada sa potvrdila a keďže som si ju vedela odstrániť ušetrila som veľa času na opravara a pravdaže aj peniažky za opravu😀

jahodka8
22. mar 2017

zatiaľ nie, ale dakujem za dobrý typ. A ako to funguje? Je to na stránke výrobcu?

katuska2709
23. mar 2017

Akože LG tak dobabralo appku na smart diagnostics, že celé nfc v práčke je zbytočné.

Inak mam appku aj na chudnutie aj na iné ženské veci ;)

cmulinko
24. mar 2017

Moj manzel je Appkoholik 😀 Neviem kde a ako to liecia,ale bude to nova epidemia nasho ludstva 😀 On pouziva apky uplne na vsetko. Nasa pracka sa da zapnut na dialku cez apku ale nemaju to domyslene,lebo nalozit a vybrat saty furt musim ja 😀 Jedinu apku ktoru fakt chvalim a casto vyuzivam je na nase kurenie. V noci,ked mi je zima,tak si pridam teplotu cez mobil a " zakurim si " bez toho,ze by som vysla z postele 😀

ichbinich
24. mar 2017

Ja som staromodna... Ja mam kalendarovu appku na terminy a mailovu appku. A este narodeninovu.
Ta appka, co mi ma povedat, kedy aky bus ide, mi lezie na nervy, lebo kym sa to pusti, uz som na zastavke a precitam si old school style cestovny poriadok.
Telefon si toho naistaloval dost, ale tieto aj pouzivam. Priznam sa, ze moja mama ma a pouziva viac appiek, ako ja 😉 😀