Ako vám mobilné aplikácie uľahčujú život?

daska_tesco
9. sep 2015

Určite máte tipy na užitočné mobilné aplikácie, ktoré vám pomáhajú pri organizovaní domácnosti či nakupovaní. Napíšte nám tipy na vaše obľúbené ,,apky“ a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov.

Náš tip na uľahčenie nakupovania pre mamičky aj oteckov: stiahnite si zadarmo aplikáciu Tesco Potraviny domov – s ňou si môžete kdekoľvek vytvoriť nákupný zoznam a dokonca aj naskenovať obľúbené výrobky v Tesco predajni alebo doma. A z nich si môžete potom tiež vytvoriť nákupný zoznam. 🙂 Funguje to skvelo 🙂

zuzka38
9. sep 2015

najoblubenejsia je asi whatsapp - tam si najma s manzelom vymiename info o tom, co este nakupit, co chyba a naco mame chut 😀 druha je waze, aby som sa najrychlejsiou a najoptimalnejsiou cestou dostala tam kam potrebujem 🙂 a tretia je youtube, ked cestujeme dlhsie a xcem ticho v aute, starsi si pozera rozpravky..

irenaliza
9. sep 2015

Pekný deň, ja som donedávna ani nevedela, že nejaké mobilné aplikácie existujú- apky. Som asi menej moderná, ale nejako som sa o to nezaujímala, až moja 10ročná dcérka ma do toho zasväcuje a keď niečo potrebujem tak mi poradí, pomôže a sama sa oveľa ľahšie dostane v apkách ako ja, tak ich nahodí, naladí a... No čo už, super, veď aj deti môžu učiť svojich rodičov, ja sa rada poučím, ale radšej som, keď to dcérka urobí sama, lebo tie moderné apky pre mňa v mojich 41 rokoch trochu španielska dedina. Ale určite pomáhajú a uľahčujú život aj našej 6 člennej rodinke. 🙂 🙂

daska_tesco
autor
9. sep 2015

@irenaliza No čo ti poviem , kamoška sa mi minule tiež pochválila, že jej dcéra ju zmietla " mami, ty to nevieš? To urobiš takto, toto tu a tamto a máš to! "Kamoška nestíhala sledovať a zrazu mala v mobile nový zoznam a samozrejme, že jej pridala aj zopár hier na hranie 😀 Moderná doba .... už sa jej asi nezbavíme 😉

mawka
9. sep 2015

viber, endomondo, internetbanking, kaloricke tabulky, mail, youtube, fb, messenger, accuweather. najviac asi viber pouzivam - rychla komunikacia, fb a messenger takmer vobec, cez endomondo si robim cvicenia, trasy nordic walking a na kalorickych tabulkach si sledujem prijem, vydajn, pitny rezim. a IB je bez debaty, velmi prakticke 🙂
mam 35 a nebojim sa ich pouzit 😀 😀 dnes clovek musi s dobou, ak chce stihat, zvlast ak som ja s dvomi detmi sama, appky mi dost ulahcuju zivot. nemusim vlacit book a veci viem cez appky vybavit hoci v buse alebo pri cakani na deti a tak 🙂

daska_tesco
autor
9. sep 2015

@mawka klobúk dole! 😉

daska_tesco
autor
9. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala a chcete ju vyskúšať - posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma pri prvom nákupe 🙂 Pekný večer!

ivankajar
9. sep 2015

Dobry vecer,
no nepoznam ziadnu apku ale mohli by ju vymysliet na deti 😀 hlavne tie starsie aby boli este lepsie odkontrolovatelne 🙄

nikenzi
9. sep 2015

Na domacnost a ulahcenie nakupu nepouzivam ziadne apky lebo som v podstate stale doma kde je aj notebook. Na mobile skor massanger, facebook, instagram, kaloricke tabulky a hlavne hra Candy Crash Saga (cukriky) - kto pozna chape zavislost aka je na tom zavislost (po roku hrania som v 590 kole) 😀

biama
9. sep 2015

No vyskusali sme uz vsetko mozne, ale najcastejsie pouzivame gmail, tam mi chodia ponuky a rozne akcie, snazime sa nakupit co najvyhodnejsie, potom pride na rad planovac, ci kalendar (co, kedy a kde kupit, do Tesca vzdy piatky sa snazime chodit 😊 ). Dalej ak potrebujeme najst nejaky obchod ked sme mimo okres tak pride na rad apka mapy kde si najdeme vsetky trasy 😊 ..
No a ked mam cas a nenakupujem 😀 tak na chatovanie Whatsapp alebo Messenger, na upravu fotiek PicsArt, na cvicenie S health, na pobavenie youtube, kde clovek tiez na trafi na rozne reklamy a na hranie tiez candy crash saga, ale na to mi uz po porode nezostaval cas 😊

daska_tesco
autor
10. sep 2015

Ahojte, mamičky 🙂 Ďakujeme za skvelé tipy na online nákupy 🙂 Odmenu 15-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @mawka
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

Ak chcete vyskúšať donáškovú službu Tesco Potraviny domov, posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma. Hádam poteší 😉

mawka
10. sep 2015

@daska_tesco dakujem 🙂