Baby, povedzte aj ostatným, kde v byte máte umiestnenú práčku?...

samsung_tomas
18. mar 2017

Baby, povedzte aj ostatným, kde v byte máte umiestnenú práčku! Počujete ju pri praní cez zavreté dvere?

ovaaa
18. mar 2017

Mám ju v kuchyni, pre mňa praktické . Hlasitosť je minimálna.

cawes
18. mar 2017

Mame dve pracky, susicku, a susiak tzv.secomat vsetko mame v pivnici.

matricia
18. mar 2017

My ju mame v kupelni, jasne, ze ju pocujeme

2491992
18. mar 2017

Mám v kuchyni pod linkou, hlučnosť minimálna, počujem len ako napúšťa vodu a ako na záver žmýka. Periem aj o 4tej ráno v bytovke a nikto to nepočuje. Po vypratí ako vstáva priateľ o piatej vešiam 🙂 Farba " inoxlook" je naživo uplne super a v kuchyni vyzerá práčka ako imidžový doplnok 🙂

jabucko
18. mar 2017

V kupelni. Pocujem, jemne. Ale skor pocujem susedovu ... to je ako tank hlucna

nikenzi
18. mar 2017

V kúpeľni a nepočuť. Zato babka má práčku - cestovateľku. Stále ju nájde v inej časti kúpeľni. 🙂

janynkaaa
18. mar 2017

V kupelni a ano pocujem ju aj cez troje dvere je strasne hlucna

tyelde
18. mar 2017

V práčovni a počujem, najmä ak je doma ticho, inak sa to stratí

gab
18. mar 2017

v kupelni, ak su otvorene dvere pocujem ked zmyka, pri zavretych ani neviem, ze perie

helena1234
18. mar 2017

V kúpelni. A počujem ju , ale nie velmi a nevadí mi to vôbec.

jankalukasova
18. mar 2017

V rolldoore na chodbe... je veľmi tichá, keď odstreďuje tak trošku šumí.

bonaquaba
18. mar 2017

V kupelni a nepocujem ju zatial je ticha

wicka5
18. mar 2017

v kupelni a ano pocut ju, ale ma uz skoro 15 rokov, tak je to aj pochopitelne :D

nanulik
18. mar 2017

V kupelni, pocujem ju ale nevadi mi to.

evca8285
18. mar 2017

Teraz mame v kuchyni ale kedze mame kuchynu s obyvackou spojenu tak mi to vadi ked pozerame telku. Caka nas o chvilu prestavba a po prestavbe bude v rolldore v kupelni.

katka1981
18. mar 2017

Jednu zabudovanu v kuchyni a druhu v suterene v kotolni. Pouzivame teraz tu v kotolni, je to idealne, nic nepocut, ta v kuchyni hucala a ked zmykala a skakala neprospelo to sparam na dlazbe. Uz by som tam dalsiu nedavala.

ikonica
18. mar 2017

v kupelni... a pocut ju hlavne ked zmyka... vtedy sa rozvibruju este aj zachodove dvere a cely zvuk to znasobi... pomoze otvorit zachodove dvere... mozno by ale stacilo trosku vyladit tie kolieska co su na nozickach... ale este sa mi to v novom byte nepodarilo... v starom byte taka hlucna nebola

zuzikak
18. mar 2017

V kupelni. Pocujem slabucko. Pranie ani nevnimam, skor zmykanie ale nerusi ma to. Len je to taky zvuk na pozadi. Najviac vnimam pipanie, ked skonci. V kuchyni by mi vadila 🙂

lubina
18. mar 2017

pracka je v malej samostatnej miestnosti a nepocujem ju, iba ked uz zmyka a koncove pipkanie

lubkavargova1
18. mar 2017

klasicky v kupelni...ano pocujem ju..skor by uz to by bol pruser keby som ju nepocula...to klasicke: ticho - nevesti dobre 🙂

alietam
18. mar 2017

v 4 izbovom byte v druhej kupelni a ano pocut ked zmyka na vonkajsiu chodbu nie dako velmi ale pocut a ked pipa tak viem ze je doprate ale dako ju nevnimam ked som dalej od nej

sense
18. mar 2017

Nemam v byte pracku,mam pivnicu spojenu s pracovnu

yanni
18. mar 2017

My byvame v rodinnom dome. mame v pivnici extra pracovnu. Dve pracky a susicku. Jasne, ze nepocujem, obe su tiche. Pocujem pipanie na konci ale aj to len, ked necham otvorene dvere.
V nasom druhom domove su pracka aj susicka zabudovane v kuchyni a najradsej by som ich vyhodila. tie pocut hadam aj v centre mesta.

cheerinka
18. mar 2017

Práčku som vyberala s tým ,že perie "tichšie" a veru za zavretymi dverami ju ani nepočuť , žmykanie je síce počuť asi aj o poschodie nižšie ale rušne to nepôsobí , najrušnejsie je asi fakt pipanie na konci 😉 no pecka je u nás to keď nechám "niečo" na pračke a to zleti pri žmýkaní dole na dlažbu , vtedy vie že periem hádam aj sused 😉

scandinavia
18. mar 2017

Mame novucku samsung pracku v kupelni a nepocut ju vobec..len ku koncu pri odstredovani. Velmi sme spokojni

lienka182
18. mar 2017

Pracku mame v kuchyni a pocujem ju...

ivetkab.
18. mar 2017

Byvame v dome. Pracka ma svoju vladtnu izbu, pracovnu. My nerusime ju, ani ona nas. Spokojnost na oboch stranach 😁

kata13
18. mar 2017

V technickej miestnosti,stara hucala,ale odkedy mam novu casto ani dvere nezavriem a nerusi ma vobec

taniellita
18. mar 2017

Byvame v bytovke, pracku mame v kupelni, nasu pracku ani tak nepocut, ale POVIEM VAM susedovu pracku by som mat v byte nechcela! Tak toto uz nie je buchanie ale lietanie a treiskanie po kupelni , to ked zmyka, ma clovek pocit, zepristava lietadlo.... Najhorsie je, ze si spomenu ,ze treba prat o pol 9 vecer... Pritom ludia dochodkari