Kde by malo byť umiestnené srdiečko v 18. týždni?

Zodpovedané
9. apr 2021

Dobrý deň,

som v 18. týždni a po dlhšom čase som počúvala srdiečko bábätka prístrojom Angelsound.

Kamarátka je v 19. týždni a povedala, že bábo už je väčšie srdiečko mala v strede brucha pod pupkom. Tak som tam hľadala aj ja a našla som ho úplne dole. Nejakých 15 cm nad začínajúcim ochlpením.

Je možné, že tam ho mám aj nájsť to srdiečko?

Kde by malo byť umiestnené srdiečko v 18. týždni?

Ďakujem

Dobrý deň,

bábätko je v takomto týždni ešte v brušku úplne voľne, má dostatok miesta sa hýbať. To znamená, že môže byť stále niekde inde.

Dôležité je, že cítite pohyby, resp je zachytiteľné srdiečko.

Krásny deň!

Prajem Vám pekný zvyšok dňa,
Andrea