Ako si plánujete nákupy pre domácnosť?

daska_tesco
2. jún 2016

Milé dámy, píšete si zoznam a nakupujete raz do týždňa alebo si robíte denne náhodne menšie nákupy a zoznam nepotrebujete? 🙂
Pri pohodlnom nákupe cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov sa vám všetky objednané tovary automaticky ukladajú do Obľúbených a môžete ich tak jednoducho nájsť pri ďalšej objednávke.
Podeľte sa s nami o vaše spôsoby nakupovania, môžete pridať aj fotku vášho nákupného zoznamu a jednu z vás za zaujímavý príspevok zajtra odmeníme 15 € kupónom na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov a 3 z vás získajú balíček vlhčených obrúskov Tesco Loves baby.

salome51
2. jún 2016

My si píšeme zoznam a raz do týždňa ideme na väčší nákup. Pečivo dokupujeme vždy čerstvé.

xxxxxnnnnn
2. jún 2016

Zoznam si píšem tým štýlom, že mám v kuchyni pri kalendári poznámkový blok a hneď ako mi čosi chýba, tak dopisujem. Na bežný nákup chodím každý deň. Najmä kvôli čerstvým potravinám - pečivo, šunka, saláma, chlieb, ovocie plus suroviny k potrebné k vareniu obeda. Raz do týždňa chodím na väčší nákup - minerálka, mlieko............ 🙂 🙂 🙂 A čoskoro budeme v Tescu ešte viac - budeme mať bábätko. Takže plienky, príkrmy.............tešíme sa

silvia62256
2. jún 2016

Ja si praveze zoznam NEPISEM!! 😉😉 Pretoze si casto doma nenapisem co mi chyba, ale uz ked brazdim ulickami Tesca tak to tam zbadam a ahaaa! Tak este toto...ak by som mala zoznam tak idem tvrdohlavo podla neho...bez neho si prejdem pekne vsetky ulicky a co zbadam ide do kosika...a inak preto chodim najradsej do Tesca, siroke ulicky kde sa da v klude manevrovat a nemusim sa tam s nikym zrazat...

tyelde
2. jún 2016

my máme momentálne trošku šetriaci režim, čiže sledujeme hlavne akcie a nakupuje sa podľa nich, plus samozrejme občas niečo "pre potešenie", ale ja vyrábam zoznam čo z ktorého obchodu chceme a priateľ obeháva 🙂

daska_tesco
autor
2. jún 2016

@xxxxxnnnnn Super a gratulujem ku babätku ! 🙂

daska_tesco
autor
2. jún 2016

@tyelde To máš dore zorganizované 🙂

tyelde
2. jún 2016

@daska_tesco no hej, u nás na dedine je iba jeden predražený obchod a kvôli nákupu sa mi do mesta neoplatí ísť, tak on po ceste z práce obehá, resp. nakúpi priamo v práci keďže tiež pracuje v jednom z reťazcov 🙂

bubelko
2. jún 2016

jednak zapisujem na listok, co chyba, potom naplanujem, co sa bude varit a podla toho spisem, co este na to potrebujem. no a potom idem na nakup.

keena
2. jún 2016

Ja si pisem zoznam. Nerada sa zdrzujem nakupovanim a rozmyslanim co zreba. Velky nakup je raz do tyzdna. Drobny nakup podla toho co rychlo treba.

liaka
2. jún 2016

Tesco uz nie je to co byvalo. Vsimla som si, ze Jednota je uz ovela lacnejsia ako Tesco. Akcie slabe, vypredaje tiez. Kedysi bolo oblecenie zlacnene prijatelne teraz daju taku sumu, ze pred zlacnenim to bolo lacnejsie. Spodne pradlo, tielka som deckam kupovala po zlacneni za 2-3€, teraz uz druhy rok neboli v zlave ( u nas). Predavacky otrasny pristup. Jedna pani chcela vrratit pasteku co stala vyse 1€ ,ze je draha a na reklamacii sa na nu obrnila predavacka, ze vsak pockajte toto uz skonci v Tescu, uz si nebudete robit co chcete.... Otrasne. Minule boli v letaku detske klavesy s mikrofonom a stolickou ze za cca , 7,50€ pochodila som obidve Tesca a vsade stali 42€. To. Nehovorim, ze ked som sa predavacky isla opytat ci ich vobec maju tak ma len zaniesla pred hracky a povedala aj tato pani to hlada a odisla prec... S tou pani sme ich nenasli len v tej sume drahsej.

sonaja
2. jún 2016

píšem si vždy zoznam. podla toho čo variť budeme a čo chýba. no občas zoznam zabudnem a to je pdal pitva. ....idem fariž fašírky na fašírky potrebujem maso,vajcia koreniny (doma máme) rožky, mlieko, olej,zemiky mlieko, maslo........ potom nahádžam niečo na desiate a vobec do chaldničky čo patrí salámiky .... nejku muku cukor, cestovina, malinovky...... a je po nákupe. drobnosť zabudnuta sa dokúpi v potravinách pri dome.

katkanr
2. jún 2016

Dobrý deň,ja som sa už poučila a nakupný zoznam som si začala písať.Keď som chodila na nákupy bez neho kupovala som aj to čo som nepotrebovala (to pozná asi každý) Pri pokladni som takmer vždy zažila "prekvapko" aká suma na mňa blikla na displeji 😖 Po predýchaní sa naskytla ďalšia otázka "ako sa odnesiem domov?"
Takže som sa naučila písať zoznam a hlavne nechodím nakupovať hladná 😀

magdicka111
2. jún 2016

Ja mám na chladničke papierik tam dopisujem čo mi došlo a potom ideme na jeden veľký nákup samozrejme do TESCA 🙂

zoizoi
2. jún 2016

Dobrý deň 🙂 Bývame v meste a robíme skoro denne drobné nákupy, najmä pečivo a potraviny na večeru. Pri väčších nákupoch na víkend už používame nákupný zoznam. Ja si vždy doma v letáku pokružkujem čo ma zaujme a to čo potrebujeme a podľa toho v obchode nakúpime. 😄 Samozréjme nakupujeme aj iné veci mimo letáku. 😉

lucypaba
2. jún 2016

zoznam píšem len ak ide nakupovať manžel. Čo kúpim nechávam na rozhodnutie v čase keď som v obchode podľa toho aky tovar (zelenina, ovocie, pečivo) vyzera najlepšie. Niekedy su akciove produkty v horšej kvalite takze planovať je niekedy zbytocne🙂 Nakupujeme raz do tyzdna vacsi nakup.

marika_marika
2. jún 2016

Nákupy si plánujem podľa toho, čo mám v pláne variť, čo sa nám v domácnosti minie. Na veľký nákup si píšem zoznam vždy, na menšie nákupy iba niekedy. Okrem položiek na zozname samozrejme kupujem aj veci, ktoré som tam napísať zabudla, ale aj tie, na ktoré som v obchode dostala chuť... 🙂

lulu0123
2. jún 2016

Ja pouzivam aplikaciu v mobile nakupny zoznam. Ked sa nieco minie, napisem to tam a zoznam mam stale pri sebe. Ale samozrejme, ked idem nakupovat, tak kupim kopu inych veci.

olivka26
2. jún 2016

Ja si pisem pribezne zoznam na chladnicku,drogeriu-trvanlive potravinya a tie co mozem uskladnit do mraznicky,taky vecsi nakup potom robim 1x mesacne-povecsine na rodicak-doplnime potraviny,drogeriu..a potom tie mensie nakupy tie robievame v podvecer kedy su chlieb,pecivo,zeleninka,ovocie,mliecne vyrobky,maso vo vypredaji a takto sa snazime usetrit 🙂

petulda333
2. jún 2016

U nas su vzdy v nedelu nove letaky,ktore si prestudujem a pisem zoznam,v pondelok chodime s mm na nakup,mlieko,maslo,voda,muka,ryza take zakladne potraviny,cez tyzden chodim potom sama na cerstve pecivo a sunku,zeleninu a ovocie-to chcem vzdy cerstve.

daska_tesco
autor
2. jún 2016

Dievčatá - klobúk dole ! Ja si dosť často síce zoznam aj napíšem, ale ostane aj doma 😀 Dobre mu je na chladničke ! 😀 Tak potom NAKUPUJEM 🙂

anina37
2. jún 2016

aj ja píšem zoznam, ale pozriem aj akcie (trvanlivejšie potraviny nakúpim dopredu aj na dlhšie obdobie) to je tak 2x do mesiaca a samozrejme v tescu, pečivo samozrejme každý deň, ovocie, zeleninu, salámy, jogurty..

bibyke
2. jún 2016

Ja si pisem stále zoznam,lebo väčšinou chodime na veľké nákupy tak aby som nič nezabudla, ale keď treba malý nákup tak nakupuje manžel a vtedy zoznam tiež treba😀

bibyke
2. jún 2016

A väčšinou si robim zoznam podľa letákov, kde je čo v akcii ,napisem si zoznam a podľa toho nakupujeme,ale najradšej chodíme do Tesca🙂

erikaemkina
2. jún 2016

To čo nám chyba domá tak sa ide na menší nákup u nás , kedže som z menšej dedinky .. Na tie velké áno , treba papierik a pero , napíšeme si , pozrieme leták a dopíšeme , no vtedy je sranda ak papierik ostane doma na stole
Pekny den dievčatá

daska_tesco
autor
2. jún 2016

@liaka Ahoj liaka, dakujeme za tvoje pripomienky, prosim, napises mi do správy o aku predajnu konkretne islo? Urobime vsetko pre to, aby sa situacia neopakovala..

neodada1
2. jún 2016

Moje nakupovanie je vzdy zazitok. Vypisujem si, co by sa nam hodilo z letaku, popritom spisem, co je potrebne kupit a ked pride ha samotny nakup, bud zoznam zostane doma na linke, abo ho hladam po kabelke, penazenke, ci vreckach, lebo ho vzdy pred odchodom odlozim na ine miesto 🙂 Moj muz uz si zo mna za to striela........ 🙂

daska_tesco
autor
2. jún 2016

@neodada1 Veľmi dobre poznám a som na tom podobne 😀

ciusinka
2. jún 2016

Mensie nakupy, ako pecivo, pripadne to, co surnejsie potrebujem napr. na varenie, robievam vacsinou tak 2-3 krat do tyzdna, niekedy nakupi aj manzel cestou z prace. Vacsie nakupy robime tak raz za 2 tyzdne, pripadne podla potreby a podla toho, co je kde v akcii, niekedy ideme aj do viacerych obchodov, preto si vopred spisem zoznam na papier aj s tym, v ktorom obchode je ktora vec v akcii 🙂 Bezne sa mi potom stava, ze nachadzam nakupne zoznamy v rifliach, ked idem prat 🙂

snoffy
2. jún 2016

Mi sme tiez radsej chodili kazdy den, alebo skoro kazdy den na mensie nakupy, nikdy som ziaden zoznam nepisala ( teda raz na vianoce a aj ten ostal doma) vedela som co sa minulo a to som dokupila a este aj nieco naviac 🙂 Teraz uz tolko casu nemame, takze kazde rano nas tatko skoci po cerstve pecivo iba vedla nas do maleho obchodu a my uz pojdeme iba na vacsi nakup keď sa minulo viac a konecne sme rodinka spolu. Tak nakupovanie je u nas zazitok, dcerka miluje nakupy, pomaha, sama nalozi do vozika a potom vyklada na pas. Uz aj tety od pultov ju poznaju a daju jej do ruky salamy a parky 😀

irenaliza
2. jún 2016

krásny deň, My chodíme na nákup každý deň , keď dáme staršie dve dcérky do školy, ďalšiu do škôlky a s najmladšou ideme do TESCA, to už máme taký rituál a nakupujeme,Večer si napíšem zoznam, aj keď nie stále, ale väčšinou, aj keď niekedy ho zabudnem doma, ale... Denne nakupujeme aj keď si poviem, že len máličko, ale akosi stále ten nákup je veľký, lebo niečo aj pridám do košíka podľa akcií v tEscu a podľa ponuky, veľký - "obrovský"nákup väčšinou robím v piatok, kedy kupujeme na varenie na víkend- mäsko, veľa ovocia, zeleninky, drogériu... ale sama sa čudujem a hlavne môj muž sa čuduje, že čo môžem toľko nakúpiť, lebo on nakúpi len to, čo mu poviem a on si to napíše, málokedy niečo iné. A tak ja zatiaľ píšem ručne zoznam a ešte doplním do košíka čo ma práve zaujme a čo je v akcii. Ak môžem pripojím dnešný zoznam, čo sme chceli kúpiť ale v taškách skončilo viacej, krásny deň všetkým či už pri nakupovaní v obchodoch alebo on line. Užite si to.