Ako je to s vysávaním u vás doma? Je to na vás, ženách? Alebo máte túto činnosť podelenú s ostatnými

samsung_tomas
24. apr 2017

Ako je to s vysávaním u vás doma? Je to na vás, ženách? Alebo máte túto činnosť podelenú s ostatnými členmi svojej domácnosti?

reni1512
24. apr 2017

Oooo to je tema pre mna :D Ja vysavam kazdy den, niekedy aj 2x.
Mozno je to zvlastne, no mna to fakt bavi.
Nedeli sa so mnou nikto ... asi preto, ze to nikoho okrem mna este bavit nezacalo :D, no ak naozaj potrebujem pomoct, manzel nikdy neodmietne 🙂

libawet
24. apr 2017

@samsung_tomas vysávam každý deň podlahy ručným vysávačom, v sobotu vysáva manžel poriadne, centrálnym vysávačom. Nejde ani pri jednom o zn. Samsung.

dazdovka
24. apr 2017

vysavame casto, skoro kazdy den, ale detsku izbu by bolo treba aj castejsie, keby bolo toho, kto by to spravil...

h2
24. apr 2017

@reni1512
@libawet
@dazdovka
Baby, to fakt vysávate každý deň??? Ja teda vysávam 2x do týždňa (alebo muž, ako kedy) a teda mám pocit, že to úplne stačí. Pamätám sa, že keď som bola malá, vysávali sme len v sobotu, čiže 1x do týždňa. Moja mama ani nevie, že vysávam AŽ 2x, určite by sa tomu čudovala, stále vysáva len raz do týždňa. (Sme normálna čistotná rodina, hm, aj keď teraz o tom už začínam pochybovať... ☹ )

alicazazrakova
24. apr 2017

@h2 nie si jedina, tiez vysavame 2x 😉 a presne, dakedy v detstve vzdy v sobotu 🙂 a to si na poriadok potrpim 😉 ked sa nieco rozsype, vcucnem rucnym vysavacom, alebo zametiem 😉

dharmasanata
24. apr 2017

Možno maminky majú malých drobcov čo lezú po zemi a tak to by som aj ja tak vysávala ale my doma mimčo nemáme a tak vysávam 2-3 krát do týždňa

babatkoo
24. apr 2017

U nas je to ,,vybavene" kazdy den vysava kamoska Rumba 😝

deniska2706
24. apr 2017

My zatiaľ na bábätko len čakáme ale priateľ nemá problém s ničím aj povysava.umyje riad ...všetko. Kto akurát môže tak ten to spraví.nemáme v tom nejaké pravidlá .

blahowoman
24. apr 2017

My sme doma 3ja. Ja ,dcera 12r a syn 5r. Vysava kazdy. Ale prevazne dcera,ta ma na starosti aj kupelku. Syn vysava len to,co natrusi po sebe,ale potom s vysavacom pobeha cely byt a ja ked upratujem.

meiwe
24. apr 2017

Vysavam u nas iba ja aj 2krat denne nakolko mame zvierata . Niekedy ked nestihnem vysavat mam abstak normalne ze mam otruslinky na zemi.
Milujem vysavanie ;)

anjelicek26
24. apr 2017

Vysavame denne po kazdom jedle (ano 4-5x denne) obyvku aspon pod stolom vysavacom, co aj umyva dlazku, je to par minut a ja ten bordel roznoseny do celeho domu fakt neznasam a pri 4 detoch a ich stravovacej kulture no pomlcim... horne poschodia len 1x v tyzdni, cele prizemie 1x denne teda vecer ked zalahnu a ma to vobec nejaky vyznam... Hore sa neje a nechodi v topankach, je tam cisto, teda staci raz tyzdenne... vysava aj muz ked treba, alebo deti same si izby po upratani prebehnu...

bodka2014
24. apr 2017

U nás doma vysava prevažne manžel keďže robí na smeny a hlavne keď nikto nie je doma. Vysávame podľa potreby. Akonáhle vytiahneme vysávač keď sú deti (3,5,8) doma tak je po vysávani, všetci traja chcú vysávat.
Božena

dazdovka
24. apr 2017

@h2 mame male deti, to ked same jedia, je radiovo 2m od stola natrusene, neznasam ked si to roznesu na ponozkach po dome a za dalsie, do vcera sme kurili drevom v krbe a deti maju zabavu to drevo skladat uprostred haly na taborak/pyramidu/mikado/stan, takze si vies predstavit co to moze byt... No a pod postelami vidim, ako sa nam na lesklej podlahe kazdy bozi den nazbiera vrstva prachu, detvaky hocikedy vlezu pod postel, najma babatko teraz, nechcem aby to tam bolo... Ked budem pracovat, zrejme sa vysavaniu nebudem moct tolko venovat, isto neutrpim psychicku ujmu, ale teraz na materskej mi pride blbe prehliadat ten bordel.

greta123
24. apr 2017

U nás sa vysáva podľa potreby, keď je treba aj každý deň🙂)🙂

tajka1986
24. apr 2017

@samsung_tomas u nas vysava 2x tyzdnne manzel a medzitym ak treba tak podlahovy vysavac vecer prebehne a je to raz dva 🙂

tajka1986
24. apr 2017

@samsung_tomas mala som na mysli roboticky 😉

renata1973
24. apr 2017

@babatkoo taky mam 605 a nedam dopustit. 🙂

magimary
24. apr 2017

u nás vysávajú dvaja najstarší synovia 🙂

veverka24
24. apr 2017

Strieda sa roomba s manzelom;)

babatkoo
24. apr 2017

@renata1973 najlepsi kamos ;) usetri kopec casu a hlavne vysava kazdy den!

katkalab
24. apr 2017

Vysavam ja a manzel. Skor by ma zaujimalo preco su nahradne suciatky ako HEPA filter take drahe? Vysavac stal 60 € a filtre 30. Mame samsung sc4550. Dost rychlo sa upcha vstupna komora a neporiadok nepostupuje dalej. Potom sa uz prehrieva.

erivara
24. apr 2017

Pri troch detoch a ich stravovacej kulture vysávam kazdý den, niekedy aj 12r.dcerka.

sazumak
24. apr 2017

U nás sa tiež denne vysáva, väčšinou sa striedajú pri vysávaní dcérky a manžel 🙂

jadeka
24. apr 2017

@samsung_tomas u nas vysavam iba ja,mame 3 deticky takze vysavam denne,vzdy doobeda a druhy den rani sa uz nemozem pozerat na smeti a prach,takze lapam opat po vysavaci a tak dookola,teda v nedelu nezvyknem len ked je to nutne,prip.len prebehnem metlickou

dorotka66
24. apr 2017

70% na 30% - ja 30 a mm 70% 🙂

lucka011
25. apr 2017

U nas vysavam iba ja. Vysavam podla potreby, nie zasadne kazdy den. Manzel v tomto nie je akcny, jeho 18rocny syn uz vobec nie, myslim, ze k tomu jebol nikdy vedeny.. A nase 3 a 6 rocne dcery k tomu vediem. Ked nieco rozsypu, tak bud mi ho musia doniest, alebo ta starsia aj povysavat a ja to uz potom len dotiahnem. Ale momentalne mi s tym nikto nepomaha.
Je ten roboticky vysavac naozaj dobry? Povysava poriadne aj kuty?

marsmykkok
25. apr 2017

Vysávam ja, 2 krát týždenne, bohužial samsungom ☹ mám druhý samsung vysávač za 4 roky a vždy po dvoch rokoch sa zlomí trubica-strašne nekvalitný materiál, nová stojí veľa, tak sa neoplatí ani kupovať, presne pár týždňov dozadu sa mi to stalo s druhým vysávačom, zalepila som to a vždy sa modlím aby to vydržalo a ked nevydrží, určite už nekúpim samsung...

renata1973
25. apr 2017

@lucka011 ten roboticky je super. Rano ideme do skoly a prace, len pustim a ked prideme vecer domov uz je sam v nabijacke. Staci len pozmyvat podlahu, aj to uz len kazdy druhy den.

sense
25. apr 2017

@h2 aj my vysavame tak raz dvakrat do tyzdna...

@samsung_tomas u nas vysava kto ma zrazu cas a chut, raz ja a raz manzel...

ewi86
25. apr 2017

U nás sa vysáva každý deň- minimálne raz..no niekedy aj 3x.