Radler aj za volantom

janka_bazant
26. apr 2016

Milé dámy, som rada, že vám naše radlery chutia. Vedeli ste však, že Radlery 0,0% sú bez alkoholu, a tak si ich môžete užívať aj v práci alebo počas šoférovania?

minulin
27. apr 2016

ano, vieme o tom 🙂 skvela vec ;)

katarinka26
27. apr 2016

ano , viem o tom a v mojej klimatizovanej priehradke sa chladi vzdy jeden 🙂 citron 0%, a preto ma tesi, ze je uz aj vo flasi a nerozlieva sa z plechovky,

wadja
27. apr 2016

Super, radlerik si davame a hlavne ked je teplo a ked chodime aj na rybarske preteky a o to viac nas tesi, ze je uz aj vo flasi a moze si dat tatino aj za volantom na osviezenie 🙂 nic lepsie v horuce dni ako dobre vychladeny radlerik 🙂

janka_bazant
autor
27. apr 2016

Dakujeme damy za vase reakcie, tesime sa ze ste si radler oblubili ako osviezenie na kazdu prilezitost. Pekny, aj ked dnes zial uprsany den 😉

bianca
27. apr 2016

nie je nic lepsie ako dostat organizmus do normalu po nocnej.Proste baza,mata ,citron 0.0 % a aj hlava prestane boliet

magduslinca
28. apr 2016

@bianca ten radler baza, mata, cintron je liecba snad na vsetko 🙂

dankaa78
28. apr 2016

..áno veru veru a práve preto na zdravie🙂

bianca
28. apr 2016

@magduslinca zaručene.Ani vychladený nemusí byť.Rýchlo ma dostane do rovnováhy

mooonushka
28. apr 2016

No jasne,ze vieme. Pre nas maju velke plus za to, ze ich moze aj spolujazdec na motorke,cize ja 😄. S manzelom v lete radi jazdime na vylety a trosku si oddychneme od deti. Smadni sme casto a tak vychladeny radler vzdy potesi.