Autosedačka Joie Bold

25. apr 2023

Dobry den,
pokukujem po tejto autosedacke pre trojrocneho syna. Ma cca 92-93 cm a 12kg. Paci sa mi, ze az do 25kg sa da priputat 5bodovymi pasmi. Avsak odradza ma, ze je tam velke vahove rozpatie. Tieto sedacky nebyvaju bezpecne. Syn sa teraz vozi v starsej sedacke, ktoru sme zdedili. Avsak nie som s nou spokojna ani co sa bezpecnosti tyka. Cize ju bezpodmienecne potrebujem vymenit. Je joie bold bezpecna? Nenasla som ziadne crash testy k nej. Pripadne este prichadza do uvahy joie spin 360. Len ci ta uz nie je zbytocna 😆
Dakujem za rady a postrehy 🙂

bluemoon24
25. apr 2023

@evkao se vyzna 🙂 urcite ti poradi

anicka182
25. apr 2023

Ahoj my pouzivame joie bold uz dva roky, sme spokojny, akurat pozor na to ze ma trojbodove zabezpecenie, cize musis upasat pasom, zapnut do isofixu a pripnut aj na toptheter (toto nema kazde auto). Predtym sme mali joie spin ale maly nemal ani dva roky a uz v nej bedakal ze mu je nepohodlna a boli ho pri dlhsej jazde (nas 1 hodinu) chrbatik, ako sme vymenili za Bold zvlada aj dlhsie cesty ;) ked mas otázky kludne sa pytaj

autor
25. apr 2023

@anicka182 dakujem. Ano mame v aute aj toptheter. Ona sa da aj polohovat, ze?

anicka182
25. apr 2023

No da sa polohovat, ale na spanie to veru nieje, len jemne sa sedacia časť naklopi

anicka182
25. apr 2023

Jednu nevyhodu vsak ma, a to tu ze ten dzindzik(to makke polstrovanie) na pase v strede medzi nozkami nieje prisity, ze ked dieta vystúpi velakrat mu to ostane medzi nohami...uz stokrat sme to stratili a stojeden krat nasli 😃

autor
25. apr 2023

@anicka182 dakujem 🙃 este teda porozmyslam 😀