Mate skúesenosti s autosedačkou Romer?

neviemodpoved
16. jún 2020

Ahoj. Mate skusenost z touto sedackou? Mam moznost kupit ju od ruky. Dakujem

smejko25
16. jún 2020

@neviemodpoved osobne by som ti odporucila nekupovat od ruky...vzdy je najlepsie nova..nikdy nevies ci nieje po nehode alebo ako bolo s nou zaobchadzane 🙂 ale samozrejme ako sa t rozhodnes

neviemodpoved
autor
16. jún 2020

@smejko25 po nehode urcite neni a trebalo by mi ju raz do mesiaca k dokimu... Buduci rok kupujeme auto a chcem sedacku aj z isofixom. Do mojho stareho auta sa neda. Nove romerky su dost drahe a pocula som dobre recenzie tak racej by som investovala o rok co budeme aj viac chodit autom ako teraz na tie par jazdy

smejko25
16. jún 2020

@neviemodpoved jaaj tak potom to chapem 🙂

saxana000
16. jún 2020

Za mna radsej kvalitnu z druhej ruky ako novy smejd.romerka je klasika.ak nie je burana a si si ista ze ti neklamuju popozeraj si na nej do derailu polystyreny oper potah poriadne pripevni ponadstavuj a vozte sa...

majkeel
17. jún 2020

Römer su ok, kvalitne a neviem, co sa da na sedacke casom pokazit. Je to z plastu a polystyrenu, po nehode by bola dolamana, rozbita, popraskana a nepouzitelna. Bud je cela a funkcna, alebo nie je.
Jedine co by snad vadilo je po case vyblednuty, vysuchany potah.

elly5
8. júl 2020

Ja mam na predaj takuto este so zarukov bez poskodeni , cena 32 €
Ale mozme sa dohodnut

afrodia
18. júl 2020

@elly5 ahoj, mam zaujem o autosedacku, to je s isofixom a od do kolko kg..ak by ste aj postou, mam seriozny zaujem alebo zo skalice nahodou nie ste vsak? 😀

elly5
18. júl 2020

@afrodia už predana 🙂