Autosedačka Maxi-Cosi Pebble

neviemodpoved
18. jún 2020

Ahojte, ake mate skusenosti z touto sedackou? Mam moznost kupit ju za 50e az o rok chcem investovat do lepsej a tuna v starich diskusiach som sa docitala ze dobre. By ma zaujimalo aj z odstupom casu. Kto ju nemal a nevie poradit nech prosim neriesi gramatiku a preco nechcem safenaviem jaku famili blbost. Dakujem

neviemodpoved
autor
18. jún 2020
brezza
18. jún 2020

@neviemodpoved ja som mala maxicosi pebble plus a bola som spokojna. Tato ale uz asi bude dost stara.Z ktoreho je roku?

neviemodpoved
autor
18. jún 2020

@brezza hej stara je.. Nahodov Besafe iZi Combi x3 nepoznas? Pride mi lepsia

brezza
18. jún 2020

@neviemodpoved nepoznam. Uz nemam ani pristup do dtestu. Mozno ti niekto poradi. A skus pozriet nejake s lepsou novorodeneckou vlozkou, lebo ta stara MC ma o nicom. Pozri si ake robia teraz.

neviemodpoved
autor
18. jún 2020

@brezza to mi netreba dcerka ma coskoro 9"kg 😅

brezza
18. jún 2020

@neviemodpoved a nie je uz vajicko zbytocne kupovat?

neviemodpoved
autor
18. jún 2020

@brezza no je... Ale som nevedela ze su az take male.. Su do 13kg a su rovnako velke jak moja do 10kg.dnes som chcela kupit ale ledva sa tam vtrepala moja buchticka... Tak som sa rozhodla pre Besafe iZi Combi x3.. Zajtra ideme skusit...do vcera som netusila kolko druhov sedaciek je...a necakala som ze do vajca sa mi nevtrepe 4mesacna a musim kupit reboard-do vcera som o tom nepocula.. Kazdy v mojom okoly ma vajce a potom sedacku... Dajak som to neriesila. Este minuly tyzden som myslela ze je praci prasok na farebne, cierne aa decke veci... A teraz studujem zlozenie. Holt som len zaciatocnicka