Pomôžte s vecami pre dieťa

mamina1307
1. apr 2014

☹ touto cestou by som vas chcela pekne poprosit ci by sa u as doma nanasli nejake vecicky na darovanie prosim , mam dve deticky zial zistila som ze som tehotna , nemam a ani nechcem dat babetko preč , preto hladam touto cestou pomoc o nejake darovane vecicky pre babetko od narodenia pripadne nejake potreby pre miminko , JE MI LUTO ZE TAKTO OTRAVUJEM ALE NEVIEM KDE BY SOM NAPISALA NAKOLKO INZERAT KDE SOM NAPISALA CI MI NIEKTO PODARUJE MI BOL ZMAZANY .

ivett1
1. apr 2014

@mamina1307 ahoj, pozri sem, či už niekto neponúka veci na darovanie, ktoré by sa ti mohli hodiť, alebo napíš príspevok sem... stačí kliknúť, že sa chceš stať členkou ...
😉
https://www.modrykonik.sk/group/2099/
https://www.modrykonik.sk/group/2069/

mamina1307
autor
1. apr 2014

ivett1 Dakujem vam velmi pekne

drobcek26l
1. apr 2014

@mamina1307 Nemohla by si mi poslať adresu? možno by som doma niečo našla, Nebude toho veľa, lebo veci som pobalila pre prípadné druhé bábo, ale niečo sa možno nájde ak by to pomohlo aj to málo. A skús mi napísať čo by si asi tak potrebovala, kľudne aj do IP

maria200981
1. apr 2014

Aj ja mam nejake veci...napiste mi do IP co by ste potrebovali...nejaky zoznam

lubkaurm
1. apr 2014

@mamina1307
A co to bude, chlapcek ci dievcatko? Tiez cakam teraz druhe babo, ale mam nieco po dcerke, rada sa pozrem, prip napiste, co by Vam pomohlo...

mamina1307
autor
1. apr 2014

@ivetoy dakujem ale to je z roku 9 jún, 2012

benila
1. apr 2014

Dobry den a odkial ste?Mozem vam posunut malinke vecicky .Kludne mi napiste na oidkaz resp email.Bett

nelinka626
4. apr 2014

@mamina1307 Pekný večer, v prvom rade Vás chcem uistiť, že je to správne rozhodnutie, že ste si bábätko nechali, ja sama mám tri a viem čo to všetko obnáša, ale určite by som to nemenila. Ak ste skromná a troška zručná, rada pomôžem, napíšte čo konkrétne potrebujete a niečo sa snáď ešte nájde, moc toho už síce nemám /väčšinou už rozobrali sesternice 🙂 /, ale ak by Vám nevadili chýbajúce gombíčky a sem tam malé dierky a tak, niečo by sa našlo. Za poštovné rada pomôžem.

barb06
4. apr 2014

U nás by sa tiež možno niečo našlo (ale len chlapčenské) tak mi napíšte adresu do ip a pošlem Vám čo najdem

mamina1307
autor
5. apr 2014

@nelinka626 juj bola by som rada

delphineta
5. apr 2014

Aj ja mam nieco,mizem pohladat