Ste závislá na nákupoch detského oblečka?

rondicka
13. nov 2012

Mám na mysli,,kupovanie detského oblečenia,,ktoré možno ani nevyužijete,,neoblečiete,,alebo hned posuniete na predaj..len to,,že ho máte doma,,že ste nakúpili ,,Vás uspokojí..poprípade,,z toho vyplývajúce problémy s manželom kvôli financiám??dakujem pekne

cikyta
13. nov 2012

😀 Túto chorobu som mala v tehotenstve a krátko pôrode 😀 Časom som sa z nej úspešne vyliečila 😉

lienkan
13. nov 2012

Myslim,ze touto diagnozou tu trpí vela mamičiek 🙂 🙂

lejlla
13. nov 2012

aj ja som asi ten pripad,ze si myslim ze nemaju chalani co obliect a stale kukam po nete co by som vysnorila 😀...potom si poviem sak to stoji len 2-3 eura a nakoniec toho mam tolko ze neviem co stym a niektore presne ako pises ani neoblecie...no ale asi som tu neni jedina 😀

adri2211
13. nov 2012

ano som zavisla 😀 zatial sa mi z toho nepodarilo vyliecit, a mozno ani nechcem :_D ale nastastie z toho problemy nemame 🙂 tatino to berie tak,ze kazdi mame nejaku uchylku

sampo
13. nov 2012

Nie 🙂 ale je fakt, ze radsej kupim jej ako sebe a detske oddelenie s obleckom vzdy aspon prebehnem 😀 aj ked nic nekupim

silviatko
13. nov 2012

ooooooooj skoro každá maminka je taká 😀 my máme toho plnééé skrine,niekedy si už poviem že už má toho dosť a potom prídu darčeky od kade koho 🙂

sendy182
13. nov 2012

nie 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

huxy
13. nov 2012

ja sa začínam úspešne liečiť z tejto závislosti 😀

zuzub
13. nov 2012

nie vôbec nie som závislá 😀 ale tie detské veci sú úžasnééé 😵 keď na to mám kúpim, keď nemám nekúpim, ale určite teraz nakupujem len deťom sebe máločo, ale teraz na materskej mám aj na to čas.nástupom do práce značne ušetrím 😅

fialkaa
13. nov 2012

nie som. kupujem len veci, ktore maly potrebuje, a cena musi byt primerana. rada sice obzeram detske oblecenie na bazaroch aj na inych weboch, ale viem odolat, nemusi mat vsetko. ked investovat peniaze, tak do niecoho zmysluplnejsieho, nie do handier, ktore dieta nosi rok alebo aj kratsie. a pritom si myslim, ze ma moj syn pekne oblecenie a hlavne prakticke

something
13. nov 2012

Ano som a to mame aj dost drahe kusy.Aj tatik je,snad nas to nezrujnuje 🙂

zigzag
13. nov 2012

nie, nekupujem nic co viem,ze nebude nosit, ja mam radost z vecicky,ked vidim ako ju drobec nosi, a ja ju potom mozem prat a zehlit, a zase obliekat, 🙂 tym ze by som to mala odlozene niekde v skrini by mi to radost neurobilo ...

simca06022011
13. nov 2012

nie🙂 ja som stastna ked mala nieco vyderie a mozem povedat, ze to nosila a mozem to zahodit! Ale takych veci je malo, kedze mna rodina pravidelne, napriek mojim zakazom zasobuje vzdy hned niekolkymi variaciami jedneho oblecenia :P a teraz sa mi byt premenil na sklad online obchodu, lebo to musim vsetko poptredavat :P A to naozaj by som mohla kupit vsetko co chcem... a netrapit sa pre peniazky... ale ja malej radsej kupim farbicky, alebo stavebnicu... a fajny obedik.. ako oblecko :/ Resp. oblecko, ktore nebude nosit.. lebo zase par riadnych kusov ona ma :P ale vzdy vacsie cisla a nosi to teda dost dlho

mamina6410
13. nov 2012

nie, kupujem len to, co naozaj potrebuje, este sa mi nestalo, ze by mal nieco, co nemal ani raz na sebe. A nie je to o financiach, co sa toho tyka, mohol by mat uplne vsetko, ale ja mu v pohode kupim veci na behacku aj tu na bazare a novych kuskov naozaj minimum. Radsej investujeme do vyletov a hraciek, detom je aj tak jedno, co maju na sebe.

ritusuk
13. nov 2012

Zeny, minajte radsej tie peniaze na seba 🙂 netreba stale mysliet len na nase zlaticka...dieta este to oblecenie ocenit nevie, zato vasi muzi ano:D A k otazke, tu v UK straca pojem znacka zmysel. V sportdirecte nakupi za par supov oblecenie kazdy, next sa tu vnima tak isto ako akakolvek ina znacka, nic viac, nic menej. Ja mam tri deti a na ich oblecenie teda maniak nie som, maju samozrejme krasne vecicky, ale ked vidim ako na tom skonci puding atd, tak sa uz na nejake nobl superduper chutne veci len povznasam:D Akurat tento tyzden mi dosiel balik, drahy kazdy den len oci vyvaluje, ze co to mam na sebe...a spokojni su vsetci, aj on, aj deti lebo maju doma peknu, dobre naladenu maminku:D:D:D

strihalka
13. nov 2012

Ja teda uchylku mam....mam sice nakoupeno na rok dopredu 😀 ale tatino je taky...no ..ze kdyz si nenijisty ze ci je to potrebne, tak premluvima uz to mame doma🙂

novan
13. nov 2012

No tak toto je otázka ako stvorená pre mňa 😀 Áno som závislá od nákupov pre dcérku, kupujem všetko čo sa mi zapáči, nekúpim iba to čo sa mi fakt nepáči 😀 Niekedy už dopredu viem že tú vec možno ani neoblečieme ale jednoducho ju musím mať doma, neodolám. Kupujem toho viac než dosť a manžel je zo mňa už nešťastný 😀 😀 Nemám problém si priznať že to už fakt preháňam a fakt viac než polovicu tých vecí ani nevynosíme ale mňa nakupovanie jednoducho baví. A ak mám byť úprimná ani sa nechcem z tejto "závislosti" liečiť 😉

mircalla
13. nov 2012

Nie,nemam tolko penazi. Vela veci kupujem tu v bazari a som spokojna. Aj tak to nosi par mesiacov a je mu to male. Napriek tomu si myslim, ze sa ho snazim pekne obliect. A uz vobec nechapem fotky oblecka v albumoch, uz len by sa mi to chcelo fotit..

katka1981
13. nov 2012

Ano, stale pozeram, co by som malej kupila, ci uz oblecko, hracky alebo nieco do izbicky, ale vdaka rozpoctu sa drzim na zemi a kupujem len nevyhnutne 😀 Ale keby sa dalo, tak by som sa inak rozsupla 😀

clarissa
13. nov 2012

Som zavisla na nákupoch všeobecne,je pravda ze odkedy mam deti,vacsinu veci kupujem detom,ale aj ked by som to oznacila za zavislost,to co kupim to aj nosime,nekupujem veci aby stali v skrini,u mna je skor problem ze nakupim vela veci jedneho druhu a zrazu ma maly 10 nohavic velkosti 62 😕 A presne ako sa tu pisalo,k nasim na dom postupne kazdy mesiac odchadzaju krabice s oblecenim.Jedine co ma na tom stve,ze minimalne nosenu vec nepredas ani za tretinu...A co na to manzel?Povedal mi ze by som polozila aj miliardara 😀 ale nehneva sa,uz som mu vysvetlila ze to je moja uchylka,a kazdy nieicm takym "trpi" 🙂

zuzana76
13. nov 2012

nie, samozrejme im kupim co potrebuju a kvalitne oblecenie, radsej par veci, kvalitnejsich a drahsich, ako plne skrine oblecenia a som rada, ze mam 2 chlapcov a jeden vynosi po druhom, ja skor minam na domacnost ako na detske oblecenie

frejka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zonjushe
18. nov 2012

aj ja som zavisla..predtym som bola zavisla od nakupovania pre mna, teraz pre malu..nas rozpocet tym netrpi, mam vlastne zdroje :D

euka210
20. nov 2012

nie som zavisla, kupujem co treba, obcas sice neviem ci to vynosi, ale kupujem to s tym, ze to nosit bude 🙂

pimpulienka
20. nov 2012

Nie kupujem s rozumom

monika2012
20. nov 2012

Ja sa priznám, ja som. Kupujem vecičky s tým, že samozrejme chcem, aby sme ich vynosili, no pravdepodobne nakupujem viac ako potrebujeme. Neviem odolať tým krásnym malinkým vecičkám, ktoré sú také sladké a dokonalé. Pravdepodobne robím viac radosť sebe ako malej 🙂

rora
20. nov 2012

nie, kupujem co treba,s rozumom a prihliadanim na cenu,kvalitu,pohodlnost a praktickost a aby som na nejaky cas mala veci aj popredu nakupene kvoli financiam ktorych moc nie je(cca o jednu - dve velkosti popredu), drzim sa pri zemi, nekupim jeden svetrik malej za 20€ ked viem ze za taku sumu mozem mat niekolko peknych veci z bazaru 😉 a ak to mala znici nie je mi to aspon tak luto 🙂 Vela veci mam z bazaru a musim povedat ze vela skutocne peknych kuskov 🙂

angel31
20. nov 2012

čo už...som

evickapooh
20. nov 2012

myslis shopping mania?ze vraj to je uz diagnoza...viem o com hovoris...ano kupovala som aj ja vsetko mozne pre deti...hlavne lacnejsie veci.,..ale vela neobliekli ani raz...mala som z toho nezhody resp. hadky s muzom ...ze neviem sa hospodarit s peniazmi.... a mal pravdu...odvtedy uz s rozumom nakupujem..nie zbytocne sice krasne a lacne veci ako dovtedy... kupujem co ozaj potrebuju

briketa
20. nov 2012

nie, jednoznacne nie. detom je oblecenie fuk. kupujem jednorazovo podla potreby, nic navyse. ja setrim a minam na moje financne narocne hobby. 🙂