Kuchynská doska

jt261
5. aug 2022

Nepoznate nejaku firmu, ktora montuje a vyraba kuchynske dosky? Nechcem celu kuchynu ma len 3 roky ale na doske mam zhorene miesto... Pisal som uz kade tade ikea, obi, nobio atd, stolarom, firmam s nabytkom, firmam co robia kuchyne a nikde samostatne dosky nerobia, alebo nemaju pozadovany rozmer, potrebujem sirku 120cm. Najlepsie vychodne slovensko.

marca12
5. aug 2022

@jt261 kazdy stolar vie objednat pracovnu dosku. Len si musis kupit cely format najmensia velkost je tusim 2050mm . Hladaj maloobchod s drevomaterialom a rovno ti napilia a pripravia tvoj rozmer,len zaplatit za celu dosku. 1,20 m ti nikto nepreda,ostane im odpad a co oni s tym.

viestta
5. aug 2022

@jt261 a už si kontaktoval veľkosklady materialu?

jt261
autor
5. aug 2022

@marca12 ja praveze potrebujem 5,5m x 1,2m a taku siroku neviem nikde zohnat... pisal som asi 10 stolarom, polka neodpisala a druha polka to vraj nerobi

lubka261
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
6. aug 2022

@jt261 skusaj tie maloobchody a velkoobchody s drevomaterialom,pripadne,ci ta nevedia nasmerovat na stolarsku firmu. Nepytal si na vo velkych firmach napr. Enzo kuchyne a podobne. Poradili by ti a nasmerovali by ta na niekoho.

stanislavicenka
6. aug 2022

@jt261 my sme nedavno menili cast kuchyne, rozumej iba dosku a hrone skrinky sme chceli ine. A nie, ze tonevedia objednat, urobit, ale nechcu. Nam to vysvetlovala jeden stolar, ze robit po niekome robotu, a stelovat, aby to sadlo, ze to je strasna robota, tak to nikto nechce robit. Nakoniec nam to spravili z oresi, odtial sme mali aj povidnu kuchynu. Takze iba kvoli tomu