Kvalitný tyčový vysávač

meriene
30. jan 2023

Ahojte
Potrebujem radu aký kúpiť tyčovy vysávač pre maminku... Bude mať 60ku a chceme jej s tetou uľahčiť prácu. Poprosím tipy aké máte doma vysávače a tyčovy keď je aj s káblom 🙂
Ďakujem

janetinka27
30. jan 2023

@meriene ahoj, napis cenovu relaciu, su za 100e a aj za 900e

domiklik
30. jan 2023

@meriene hoover hfree 500 plus sme kupovali pre moju 75 ročnú babku, je ľahký dobre sa ním manipuluje, je to zároveň aj ručný vysávač. Mam ho doma a nedám naň dopustiť

soldi
30. jan 2023

ja som uz roky spokojna s dysonom. predtym som vyskusala vselijake ine, ale pomerne kratko vydrzali. tento mam uz 4 roky a ma velky vykon, lahko sa cisti a je v nom samozrejme aj rucny vysavac

meriene
autor
30. jan 2023

Cenovo max do 150€ 🤷‍♀️

vikusjk
30. jan 2023

@meriene chcela som ti poradit Phillips, ktory mam, ale v tejto cene neviem, mozno tie kablove sa daju kupit aj v tejto cene kvalitnejsie, ja mam skusenosti len s aku.
Mala som taky lacnejsi Bosch (okolo stovky), ale nevysaval podla mojich predstav. Tento Phillips je fajn, saje lepsie, ale i tak raz za dva tyzdne povysavam aj s klasickym vysavacom. Na denne upratovanie je vsak super.

majlo1234
30. jan 2023

V tej cenovej relacii mame druhy rok electrolux ergorapido a sme spokojni, je to taka prirucna metla elektricka😃

alofinka
30. jan 2023

ja som kúpila za 100 eur v Okey bez kábla a nedám naň dopustiť, aj v lidli sú tak za 100 eur

macko1007
30. jan 2023

@meriene mam electrolux a som spokojna 🙂

meriene
autor
30. jan 2023

dakujem baby za tipy :*

sims4
31. jan 2023

Vyskúšaj pozrieť Sencor, od tej značky mám aj ja, aj mamine som kúpila, keď už tyčový, tak podľa mňa by bolo dobré keby bez kábla, oveľa lepšie sa s ním potom vysáva a celkovo manipuluje, osobne som sa začala po tyčovom pozerať práve preto aby som nemusela furt podlahový s káblom vyťahovať lebo ma to otravovalo 😀

elistek13
31. jan 2023

Pozeraj pri vybere napriklad aj to ako dlho vydrzi, ale aj to, ci ma svetielka, aspon ja som chcela aby moj mal aby som videla aj ked budem pod sedackou vysavat, ze co tam je a ci som vsetko povysavala ako treba 🙂