Tip na tyčový vysávač na 160 m²

sumienka242
1. okt 2021

Ahojte, zvažujem kúpu tyčového vysávača. Nemám s ním žiadnu skúsenosť, preto by som bola vďačná za vaše tipy. Prelustrovala som viaceré stránky a pozrela recenzie. Zaujíma ma najmä výdrž pri batériových. Máme dom s plochou 160 m², ktorý väčsinou vysávam na jeden šup. Vydrží reálne nabitá baterka toľko? Máme len plávajúcu podlahu, dlažbu a 2 menšie koberce. Príp. má niekto tyčový vysávač ale s káblom?
Ďakujem za pomoc 🙂

jaroe
1. okt 2021

@sumienka242 za mňa je to zbytočný produkt, nevysaje to poriadne, treba s tým chodiť pomalicky, aby to vôbec niečo vzalo...mne to vzalo len nervy😁 Mám Elektrolux, kúpený na základe odporúčaní aj tu na MK. Pouzity pár krát, stojí už len v kúte.Pripomina mi to socikovsku mechanickú metlu tou účinnosťou a tá aspoň "nežrala" elektrinu.

lusinda1989
1. okt 2021

Ja mám dyson v8 tuším mame byt cca nejakých 150m a vysáva veľmi dobre len teda lacný nebol možno tie vyššie rady vydržia aj viac m2

blondiee83
1. okt 2021

Ja mám Samsung VS15T7033R4/GE
Je to skvelý pomocník, vydrží fakt veľa, myslím, že na 160m2 bez problémov na jeden šup
Sací výkon vysoký, je ľahký, baterka sa dá kúpiť nová v ripade, že o pár rokov dosluzi (čo je najväčší problém pri bezsnurovych, nabijatelnych tycovych vysávačoch..za 4-5r baterka doslúži a môžeš kupovať nový tyčový, tu stačí len baterku...

lavender273
1. okt 2021

@sumienka242 ja dam Dyson V8, v celku som s nim spokojna. Mam aj klasicky vysavac, obcas aj s tym prebehnem byt.

tatehotna
23. okt 2022

@lavender273 zdravim chcem sa spytat ktory v8 mate? ste spokojna s nim? pocas vysavania treba drzat tlacitko ci funguje ze zapnete-vysavate, vypnete tlacitko ked uz vysavat nechcete?

lavender273
24. okt 2022

@tatehotna tlacitko musim drzat pri vysavani, zo zaciatku mi to trosku slo na na nervy, no zvykla som si uz. Mam model V8 absolute+ , za mna celkom spokojnost.

tinnky
1. aug 2023

Tiež dyson Odporúčam,ale už radu v15