Poraďte tyčový vysávač

malebiele
31. aug 2020

Ahojte, rozmyslam nad kupou tycoveho vysavaca, konkretne SENCOR SVC 8618GD alebo Electrolux EER73IGM. Mate niektora skusenost s konkretnymi vysavacmi? Pripadne nejaky iny v tejto cenovej kategorii, s ktorym ste spokojne? Vdaka 🙂

zojanka
31. aug 2020

Ak vyberáš medzi sencor a electrolux tak určite vyber electrolux. Pozerám že je to asi ten čo máme my doma a je dobrý. Pekne vysáva aj koberce a dlhi vydrží.

laurabenceova
31. aug 2020

@malebiele Electrolux! Je super 😊

malebiele
autor
31. aug 2020

@zojanka a ako dlho mate, bateria je stale dost silna? Citala som ze po par mesiacoch straca na kvalite..
@laurabenceova dakujem, tak teda elektrolux 🙂

mykka
31. aug 2020

ja mám xiaomi, prejdem s ním ca. 200štvorákov na jedno nabitie, vrátane 3koberčekov - čo je u mňa 2x celý dom, pri najnižšom stupni sania (má 3)

evinea
3. sep 2020

radsej by som pozerala electrolux, ten je dobry, v podobnej cenovej kategorii je aj tento ELECTROLUX EER73DB 😉 Ma aj svetla, ktore ocenis, ja som sa najskor smiala, ked som videla, ze to uz vysavace maju, ale je to dobra vec 😉

malebiele
autor
3. sep 2020

@evinea nakoniec som vzala ten electrolux a ten co som pisala je to iste ako pises ty, len v inej farbe 🙂 zatial sme spokojny, staci na to, na co ho potrebujeme

evinea
6. sep 2020

@malebiele super, podla mna nebudes lutovat, ja som ho videla v planeu, tam mi padol do oka, kedysi by som ani nepovedala, ze zrovna ja budem niekedy hladat a kupovat tycovy, furt som bola na klasiku, ale na take kazdodenne vysavanie omrviniek je tycovy ovela lepsi 😉

sliva1001
7. okt 2020

@evinea používate stále ešte aj klasický alebo stačí len tyčový? Niektoré reneczie sú, že tyčový je na rýchle povysávanie ale na poriadne vysávanie používajú viacerí stále aj klasické vysávače. Ďakujem

evinea
13. okt 2020

@sliva1001 mam akoze aj normalny, ale ten je vacsinu roka schovany v skrini, aj velke vysavanie sa da urobit s tycovym, akurat ked nieco sa u nas vrta alebo tak, tak vytiahneme normalny. Na tycovy som si ja velmi rychlo zvykla, je to rychle, prakticke 🙂

kammik
14. okt 2020

@sliva1001 to je rôzne, ale tak klasický môžeš mať aj nejaký starší 😉 a radšej zainvestuj do dobrého tyčového, lebo ten budeš používať oveľa častejšie 😉