Práčka Miele - skúsenosti

eja31
12. jan 2022

Mohli by ste sa podeliť o svoje skúsenosti s práčkami Miele. Sú aj nejaké negatíva prečo by ste si práčku od tejto značky už nekúpili? Ako ste spokojné s novinkou TwinDos, používate to? Momentálne mám práčku Samsung, ale som s ňou hrozne nespokojná.

dominidi
12. jan 2022

@eja31 mam od Miele viac spotrebicov. Pracka, umyvacka, vysavac, konvektomat. Vsetky maju 8 rokov a nic im za tuto dobu nebolo, su kvalitne a nemenila by som.
K novinkam sa neviem vyhadrit, kedze znicit tieto starsie je tazke😀

vikusjk
12. jan 2022

@eja31 Miele je jedna z najlepsich znaciek, co sa odraza aj na cene. Manzel mal pracku a susicku (samostatne obe) Miele v praci, kde si skladnici prali spinave monterky a ta pracka ficala 12 rokov denne ako diva. Susicka sa im za ten cas raz pokazila, ale teda dostavala riadne zabrat.

cackaa
12. jan 2022

Mala som práčku MIELE a pokazila sa mi 2 mesiace po záruke, odišla elektronika. Naschvál som kupovala drahšiu, lebo všetky práčky mi vždy po záruke odišli. Reklamáciu už neuznali a ani zľavu na náhradný diel som nedostala (cca 370 EUR by stál). Inak som s ňou bola spokojná.

dryada_dryada
12. jan 2022

Nedám na ňu dopustiť, mám TwinDos wifi. Často keď sa zabudnem v záhrade tak mi pípne mobil a viem že je čas si dať pauzu a ísť vybrať prádlo z nej. Naozaj spokojnosť. Periem v nej aj paplony a vankúše. Mala som aj LG ale ta mi cestovala po kúpeľni, ale Miele je Miele. Za tie roky sa ani nepohla nech do nej dám čokoľvek, teda ak nerátam upratovacie dni 😂 vtedy s ňou hýbem 😂

compra
12. jan 2022

Mam pracku Mile s Twindos. Pouzivame ich prostriedky a mne to vyhovuje. Nemusim sa otravovat s nejakym praskom. Len nastavim a idem prec. Perie dobre.

miroslavkrupa
9. máj 2023

Dňa 5.4.2023 bol technik Mielle odstrániť na dva a pol ročnej práčke po 1500 hodinách práce chybu. 2015- po 10 rokoch posunula manželka staršiu práčku inej značky do garáže na pracovné věci, stále funguje. Pre domácnosť chcela Mielle počula že je to Mercedes medzi práčkami. Vraj 10 000 hodín je limit pre iné značky, až 2x toľko pre Mielle. 07/2020- tečie bubon-7500 hodín. Technik-to sa nám ešte nestalo. Neoplatí sa opravovať. Ponuka: Neúčtujem servis, odveziem starú, a vraj v zľave-820€-doveziem novú. OK. 03/2023- 1500hodín špirála úplne rozpadnutá, ten istý technik-to som ešte nevidel. Pred prívodom je zmäkčovač vody , nikde ani gram vodného kameňa, ide aj do starej práčky vodu pijeme a varíme z nej. Źiadam o odborné vysvetlenie, prečo som musel po 2,5 roku a iba 1500 hodinách práce vyhodiť 178€? 54€ je hodina práce, 1€/km za cestu. Nik iný to nechce opraviť. Písal som na centrálny servis SK, snažil sa mi zalepiť oči že preplatí špirálu-60€, centrála z DE sa zatiaľ neozvala.