Roboticky vysávač

enka81
12. nov 2023

Je tu veľa diskusii, ale dávnejšieho dáta. Chcem si kúpiť robotický vysávač s mopom. Keďže niekde mám vyššie prahy, aký typ mam hľadať? Viete mi poradiť?

kirakira
12. nov 2023

Mam etu s mopom ale použivam len na vysavanie to umyvanie ostava čmuhate tak ale inak top pomocnik

yogagirl
13. nov 2023

Za mňa s mopom už tiež nie, nevyužívam to, nebola som spokojná. Mám ho už asi 4 roky, Xiaomi Roborock S50. Ak by som kupovala teraz nový, investujem ten "príplatok" za kombináciu s mopovaním radšej do samotného vysávača.

janisa31
16. nov 2023

prahy sú všeobecne problém pre tieto vysávače, ale ja napríklad to robím tak, že ho púšťam po jednotlivých izbách a je to bez problémov, máme aj s mopom, skús pozrieť značku Sencor.

enka81
autor
16. nov 2023

@janisa31 ďakujem, a to si zapamata viacere mapy kazdy vysavac? V tomto sa nevyznam, ci to len vysava(umyva) a obchadza prekážky alebo si vopred zmapuje mapy a ide podla toho.

janisa31
12. dec 2023

@enka81 to záleží od typu aký si kúpiš, ale ja teda tieto mapy nejako neriešim, ja ho pustím a keď ho dám po izbách vysávať, tak viem, že ju komplet povysáva, tam sa nemám čoho báť 🙂