Tichý tyčový vysávač

22. jún 2023

ahojte, viete poradit tyčový vysávač, ktorý je čo najtichší? Máme robotický, ale tým po schodoch asi ťažko, ten máme len na 1 podlaží. Klasický káblový je strašne ťažký a hlučný, aj keď saje výborne, ale stále ním zobudím dieťa a vláčiť ho dá zabrať. Tak chceme tyčový bezdrôtový, ktorý bude čo najtichší a cenovo aspoň do 200eur. Neviem, či nehľadám nejaký zázrak 😅 ale za každú radu budem vďačná

elistek13
23. jún 2023

Tak ono je najlepsie sadnut si nad to a porovnavat, my mame od Sencoru a je dobry, nie je tazky, rada s nim vysavam a hlavne nebol ani drahy. Pozeraj parametre, hlucnost a tiez vydrz baterie, nabijanie 😉

autor
23. jún 2023

@elistek13 A mozem ta poprosiť, ktory konkretne od sencoru mate? Ja hladam uz 3 dni a porovnávam, ten, ktory mame ma 82 decibelov a ked vidim, ze tie tycove maju 79-80, tak no je to blbe, lebo nejak ovela tichší nebude...bola by som vďačná za model vášho pre porovnanie 🙂

usla35
29. jún 2023

pozri napriklad SVC 0740BL-EUE3 ten ma 75db, ma ho kamaratka a nie je hlucny, normalne barskedy s nim vysava, aj ked muz pozera telku alebo ked jej aj dcerka spi a nema problem 🙂

elistek13
20. júl 2023

Mam tento https://www.planeo.sk/katalog/1284591-sencor-sv... 🙂 Ten nas pisu, ze ma 78db. Ale mne vyhovuje, nezda sa mi zeby bol nejaky hlucny, aj vecer s nim kolkokrat este kuchynu prebehnem 🙂