Žehlenie zo sušičky

urpin
29. jan 2021

Ahojte zehlite veci pre babätko ked mate susicku? mala ma 6 tyzdnov zehlim vsetko len mi bolo povedane ze zo susicky uz netreba - je tam aj detsky program aj s parou.

stela1996
29. jan 2021

Kvalitna susicka aj zehli, ale treba to skladat hned take horuce

sense
29. jan 2021

Ja zehlim stále a takmer všetko aj keď je v sušičke... Jednoducho prádlo po o žehlení je iné ako len zložené zo sušičky...

dzulli1980
29. jan 2021

Svoje, mužovo nežehlím, dcérine žehlím doteraz ... neviem prečo, mám z toho lepší pocit, keď je vyžehlené aj napriek tomu, že bolo v sušičke 🙂

anickaaa6aaa
29. jan 2021

Ja babo nemam ale zehlim.. Mam rada veci ozehlene aj ked su zo susicky.

happylife77
29. jan 2021

ja som hlavne preto chcela sušičku, lebo nemám rada žehlenie 🙂, keď sa prádlo ihneď pekne rukou narovná a poskladá, tak vôbec netreba žehliť, super je to napr. pri tričkách, ja žehlím iba minimum vecí 🙂treba si uľahčiť domáce práce,

andreatytler
30. jan 2021

@urpin Ja som zehlila len plienky a detske vecicky len ked som ho v tom isla odfotit.🙂
Zehlim len velmi malo veci ci uz susene v susicke alebo na vzduchu... ako napriklad obrus ked bol dlho poskladany v skrini, zavesy na okna ak sa nevyrovnaju same, niektore kusky odevov.

potvorka88
30. jan 2021

Zehlim lebo ma to bavi a tie veci su take krajsie. Boli casy ked som nestihalatak som iba skladala a bolo to tiez ok.

tamichloe
8. júl 2022

@sense
Súhlasím,aj ja....všetko ...okrem ponožiek...uterákov ...dcéra má už svoju rodinu aj bábo....nezehli nič....takže je to každého osobná vec .....ja mám rada ozehlene pekne uložené prádlo v skrini

sense
8. júl 2022

@tamichloe aj ja tak jednoducho v žehlenie je iné ako len poskladané.... Ale každý nech si spraví ako jemu vyhovuje

sabca99
8. júl 2022

Ak bude kvalitna susicka tak nie, potom nemusis ani pre babatko zehlit veci, kedze teplom prejdu, ak ti teda ide len o to

tncka
8. júl 2022

@urpin nezehlim nikdy veci zo susicky