Sušička a žehlenie

29. aug 2023

Ahojte, pri prvom dieťati som nemala sušičku, takže samozrejme som mu veci žehlila, teraz pri druhom už budem mať a napadlo mi, či to treba ešte aj žehliť, ak budem prať na 60 a aj na sušičke dám nejaký program s vyššou teplotou. Dopredu píšem pre odporcov sušičiek, že sušičku budem určite používať a nevadí mi, keď sa mi veci zničia/zmenšia, aj tak by som ich už len darovala ďalej 😀 Iba ma zaujíma, či má význam ešte aj žehliť, ide mi o hygienické hľadisko.

klamema
29. aug 2023

Susicku mam už asi 5 rokov a takto synovi, mne a manželovi nežehlim zo sušičky ale malej áno ešte je malá ešte ide mat iba rok ,potom neskor nebudem ani jej žehliť

koniarova
29. aug 2023

Ani by ma nenapadlo,žehliť zo sušičky. Nepridávaj si zbytočne robotu.

lilizzachy
29. aug 2023

Ja som nezehlila

angela85
29. aug 2023

Ja som aj predtým,bez sušičky, žehlička iba pár týždňov. So dušičkou vôbec,iba čo skutočne treba. Ale na to zmenšovanie pozor,mne sa o číslo zbehli tričká do roboty, a bolo to ako za trest,kým som vyfasovala nové. Tak isto pyžamá sa veľmi pozmensovali. Mám také lacnejšie...

autor
29. aug 2023

@angela85 my už máme sušičku skoro 2r a sranda, mne sa nič nezbehlo, len jedny jeansy zo Sinsay, ktoré tam dal šikovný manžel 😀 synovi keď kupujem nejaké lacnejšie veci, tak rovno o číslo väčšie pre istotu, ale tiež sa mi nezdá, že by sa mu nejak extra tie veci zmenšovali.

oblecenie99
29. aug 2023

Ja neviem, mne tiež všetci hovorili, že zo sušičky nebude už treba žehliť, a pokiaľ teda nevystihnem ten čas, kedy povyberam veci akurát v momente, keď dosušila, tak akoby som zo psej tlamy vyťahovala... Napr. také posteľné prádlo, to vážne nevydržím neprezehlit, ani po sušičke. A to som už vyskúšala všetko, aj menej veci dať, aj pekne predtým všetko vytrepat, aj také obrúsky do nej ale tak ja teda neviem čo furt pokaslem 🤷

slavomira236
29. aug 2023

@oblecenie99 ja mam tiez postelne bavlnenezo susicky ako krave z pyska. Ked v lete vesiam na susiak von je rovnucke oproti susicke

lasona
29. aug 2023

Tiež mi každý vravel ze nemusím žehliť...ale však je to pokrkvane...ja teda zehlim všetko.. ja to také neznesiem