Booking - storno

6. dec 2023

Objednali sme cez booking ubytovanie bez storna týždeň pred nástupom, na ktoré ale žiaľ kvôli chorobe nemôžeme ísť. Nerátala som, že deň pred odchodom prídu teploty. Písala som priamo ubytovateľovi, vyjadril sa, že vrátenie peňazí nie je možné ani zmena na iný termín. To vážne sa nedá nič robiť? Ďakujem

anabela2111
6. dec 2023

Pri ponuke máš vždy napísané, bez možnosti vrátenia peňazí alebo bezplatné storno do nejakého dátumu, podľa toho sú nastavené ceny. Bez možnosti vrátenia peňazí bývajú lacnejšie, ja osobne si túto možnosť nevyberám vôbec, nikdy nevieš čo sa stane.

muchotrafka298
6. dec 2023

V tomto pripade, kedze si si nezakupila moznost storna, neda sa robit nic. Skusila si napisat, jeho dobra vola by bola vratit ti peniaze (co sa nestane podla toho co pises). Malokedy je mozna zmena na iny termin aj v pripade, ze by si mohla zrusit. Ja si vzdy davam tuto moznost, prave pre necakane udalosti ako je choroba alebo ine dovody. Ak mas uzavrete cestovne poistenie, skus oslovit poistovnu ci by si si nemohla uplatnit nieco od nich za neucast na ceste.

maranco
6. dec 2023

Daj inzerát aspoň za polovičnú cenu možno sa niekto nájde kto by využil ubytovanie.

vlado818
6. dec 2023

A co by ste stym chceli robit? Presne dajte inzerat napr s 50% zlavou

luliu
6. dec 2023

Nie, nedá sa s tým nič robiť, súhlasila si s podmienkami pri kúpe. Jedine môžeš niekomu posunúť, nech neprídeš o všetky peniaze

smichaela24
6. dec 2023

Určite nie, mali ste to tam jasne napísané. Treba hľadať ubytko so stornom ale to tiež neznamená že všetko môžte zrušiť deň pred príchodom

rebrambora
7. dec 2023

Niekedy sa vies odvolat cez booking support, oni napisu hotelu slusnu spravu, ci by sa to nedalo odpustit a hotel moze a nemusi suhlasit.
Tak skus.
A prepac, ale toto je tvoja blbost. Jasne v podmienkach mas napisane,.ze sa to stornovat NEDA, ze je to zavazne - pre toto je ta rezervacia sice lacnejsia, ale len o par eur a to za to vobec nestoji.

mk1111111111
7. dec 2023

Je to o tom, ze potom by to kazdy tak vyuzival, kupil lacnejsie a den pred stornoval. No smola, skus niekomu darovat. Skore uzdravenie