Booking - možné ponúknutie dovolenky tretej osobe

natik3
20. apr 2024

Pozdravujem,
Cez booking sme si objednali dovolenku v Chorvátsku už skôr, avšak sumu sme už uhradili no máme trosku problém s termínom ( práca). Rezervácia je bez nároku vrátenia peňazí a neradi by sme kebyže to prepadne...viete mi povedať či sa dá dovolenka ponúknuť tretej osobe? Alebo ako z toho rozumne vyjsť, aby sme neboli stratovi?🙂 ďakujem

janai1
20. apr 2024

@natik3 ani termín Vám ubytovateľ nie je ochotný zmeniť?
Ak nemá v podmienkach predloženie rovnakej kreditnej karty aká je uvedená v rezervácii, tak v podstate áno, môžete dovolenku posunúť inej osobe.

natik3
autor
20. apr 2024

@janai1 super ďakujem..skúsim nejak ja som ubytovateľovi písala žiaľ bez odpovede...mám aj číslo ale tak neviem po chorvátsky

janai1
20. apr 2024

@natik3 na bookingu je možnosť požiadať o zmenu termínu, to si skúšala? Na to majú 24 hodín aby odpovedali či súhlasia alebo nie

kirara
20. apr 2024

Ak je ubytko zaplatené, myslím že s tým problém nebude. Ubytko môžeš podľa mňa kúpiť aj pre niekoho iného, nevypisuješ tam ani osoby ktoré s tebou budú ubytované. Navyše ak sa nejedna vyslovene o veľký hotel, koľko krát ani nekontrolujú doklady ( aspoň čo máme my skúsenosti z posledných ciest, vrátane Chorvatska minulý rok).

fido69
20. apr 2024

Ako píše @janai1
Napíš ubytovateľovi, či je možné bez sankcie zmeniť termín. Niektorí to umožnia.
Ak nie, tak môžeš svoje ubytovanie prenechať tretej osobe. Aby to bolo zaujímavé tak za výhodnejších podmienok než si ho môže aktuálne kúpiť na bookingu (minus 25-33%)

natik3
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz