Bulharsko..Primorsko či Slnečné pobrežie?

andreasko
18. mar 2019

Babulky ktore ste boli alebo viete rozhodujeme sa ist do bulharska letecky na 11 noci..oyazka co skor primorsko slnecne pobrezie? Nikdy sme v bulharsku neboli neviem tappem.. tiez 4 ci postacuje trjhviezd.hotel?poprosim vas za cenne rady..tiez,cenovo .my nie sme jedaci nam by postacili aj ranajky ale aj tak co odporucate?dakujem
Pocasie v juni polovicke da sa kupat?

kinats
18. mar 2019

@andreasko O bulharsku je tu na MK aj samostatne diskusne forum, lebo v tomto sa doooost roznia nazory. Podstatne je co od pobytu ocakavas.

andreasko
autor
18. mar 2019

@kinats dakujeeeeeem😘💗

barunka.k
18. mar 2019

@andreasko ahojky ja som bola na oboch miestach a mne v tom až taký hrozný rozdiel neprišiel....slnečné pobrežie je plnšie tých luxusnejších hotelov jedine asi v tom....4* v Bulharsku nie sú ako napríklad v Turecku a pod....my sme boli vždy len s raňajkami lebo mne príde dobre keď človek vstane ráno tak kavicka a pod a nemusi sám nikam trepať na raňajky len zbehne napríklad o poschodie nižšie 😁obedy a večere sme riešili v reštauráciách a pod nakolko tam boli ceny ako u nás niekde dokonca nižšie ....ohľadom počasia my sme boli aj v júni niekokrat a niekoľkokrát aj júl ak august a nelíšilo sa počasie nejako...

jamimka
18. mar 2019

Slnecne pobrežie - hotel 3*, animátori boli perfektní, bavili sa aj dospeli. ranajky slabota, keby sa dalo, stravujeme sa sami, plaz cista, more zariasene, špinavé. Reštaurácie drahšie,
s anglickým menu. Dobre ovladat angličtinu. Ale mali dobry vyber. Centrum pre mladych, ktori sa chcu zabavit, zatancovať. Erotické kluby na každom metri stvorcovom. Ani jednu fotku nemame lebo okolo nas behali nafukovacie pohlavne organy 😂😂 nic pre rodiny s detmi. Ale pekne vsetko osvetlené.
Primorsko - hotel 3*, bez animatora, ranajky lepsie trosku, kava hrozna. Plaz aj more krasne ciste. Na kazdom rohu obchodíky, potraviny, suveníry, reštaurácie so slovenskym aj českým menu. Mensi vyber jedal, ale zato dobre ceny. Večerné programy ako ziva hudba, kolotoče. Skor pre rodiny s detmi.
Mne osobne sa viac páčilo v primorsku, boli tam milší ludia. Hoteli na rovnakej urovni, co sa vybavenosti tyka, ale v primorsku boli cistotnejsi, upratovali, menili prádlo, uteráky, personal ustretovejsi.

barunka.k
18. mar 2019

@jamimka preboha to kde ste vy boli..ja sm tam nič take nestretla😂....my sme tam boli s 5 ročným synovcom dokonca

jamimka
18. mar 2019

@barunka.k pred 4 rokmi. 😂😂 no fakt. A ešte co ma zaskočilo, ze lákali ludi do barov, na akcie, diskotéky stylom, ze vo vedrach mali alkohol a neviem co vsetko, velke slamky a tak mladi pili a rovno ich znackovali a to boli ich vstupenky. Som si pripadala ako v las vegas 😂😂😂

ejmylia
18. mar 2019

Podľa toho či chcete kľudnejšiu destináciu alebo trochu rušnú, lebo slnečné pobrežie je rušnejšie ale za to úplne super. Večer môžte chodiť po obchodoch a tak. Tam som bola a veľmi sa mi páčilo. Hotel sme mali 4* a super sa starali.

kinats
18. mar 2019

@barunka.k Ja som tiez absolvoval oboje a uz nikdy viac slnecne, vysoke ceny vela ludi, hluk az do rana . Ale to je vec nazoru, my sme navyhladavali animacie a hlucnu zabavu. A more nas tiez viac uchvatilo v Primorsku.

anickahugo
24. mar 2019

Primorsko je super a odporúčam hotel plamena palace...my sme tam strávili 15 dní a bolo super...šli sme cez Kartago tour...delegát bol hnup ale dovolenka super😉more blízko

karkulka1
18. máj 2019

Za mňa rozhodne Prímorsko, menšie, pokojnejšie. Slnečné pobrežie je obrovské turistické geto. Ale mladí, bezdetní to možno ocenia.

michalka4193
18. máj 2019

@jamimka tak to aj mna zaujima krdze sme tam boli s rocnym babom a uplne super bolo nebolo drahe a ani sme super extra nemuseli ovládať angličtinu

oli_
14. júl 2019
Používateľ oli_ je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od oli_.

Ahoj. Skús pozrieť článok o najlepších letoviskách v Bulharsku: http://www.dovolenka-pri-mori.sk/najlepsie-dovolenkove-letoviska-v-bulharsku/