Dovolenka cez facebookovu stránku Leto v Chorvátsku - recenzie

5. mar 2017

Dobry vecer mamicky, prosim vas boli ste niekto na dovolenke cez FB stanku leto v Chorvatsku? Chystame sa tento rok cez nich do Chorvatska, tak by som chcela vediet ci uz niekomu vybavovali ubytovanie. Na FB stranke maju vyse 15 000 ludi, tak snad bude vsetko ok. Dakujem 🙂

6. mar 2017

Zienky nikto ste cez nich neboli?

6. mar 2017

@zuziii21 ahoj my sa tiež cez nich chystáme už sme si aj vybrali všetko...dnes by sa to malo pohnúť ďalej...no tiež googlim ostošesť predsa mám trochu obavy aj keď som nič zlé na nich nenašla... kam sa chystáte vy? Už máte všetko zarezervovane?

mamicka1313
6. mar 2017

ahojte, ohladom dovolenky sa mozete ozvat aj nam 🙂 ja som tiez mamicka, pracujem a zijem v Nemecku pre cestovku (ullmann-reisen.cz). Mozete mi napisat co presne hladate, ja vam vyhladam ponuku u nas a mozete si to porovnat. Zuzana

6. mar 2017

@mrsmisel ahoj, my ideme do Privlaky. Tiez nam dnes vecer maju poslat zmluvy. Ani ja som nic zle nenasla, ale obavy predsa su. Vy ste si co vybrali?

7. mar 2017

@zuziii21 my ideme do apartmánu v dedinke Ljubač... včera mi poslali prihlášku a vyplatili sme zálohu... už len do konca júna zvyšok a ptm vraj pošlú ostatné info aj s vouchermi... tak už sa len tešiť a dúfať že to bude OK... 😊

7. mar 2017

@mrsmisel ano aj my tak, pozerala som recenzie na tu CA takze by to malo byt ok, na druhej FB stranke maju vyse 30 000 ludi. A zatial som velmi spokojna s pristupom🙂 teraz uz len cakat nech ideme 🙂

romisami
19. jún 2017

@mrsmisel A do ktorého apartmánu pôjdete? My rozmýšľame nad Sandy beach v Ljubači.

19. jún 2017

@romisami my ideme pravdepodobne do apartmánu Batimat... len sa už nevieme dočkať augusta 🙂

romisami
20. jún 2017

@mrsmisel Tak ja som dnes zaplatila zálohu za apartmán Zorzo. Už sa veľmi teším, odchádzame 2.7.:) Tie Batimat apartmány sú veľmi pekné podľa fotiek, v našom termíne už žiaľ neboli voľné, tiež som ich pozerala a ani so psíkom sa tam nedá ísť 🙂

20. jún 2017

@romisami my uz do konca mesiaca máme termín na vyplatenie zvyšnej sumy tak dúfam už budeme mat potom aj podrobnejšie info... aj tie zorzo sú pekné hlavne nech vyjde počasie a užijeme si dovolenku 🙂 vy už za pár dní teším sa s vami a prajem vám peknú dovolenku 🙂 potom budem rada ak sa ozvete že ako bolo a ako to všetko prebehlo čo sa týka cestovky 🙂