Dovolenka - Turecko 2023

brumik3
20. feb 2023

Ahojte babenky, chcem sa spýtať na vaše skúsenosti s dovolenkou v Turecku s bábätkom. Boli ste tam napr. minulý rok? Čítala som staršie príspevky a skúsenosti a som trošku sklamaná. Na to ako každý Turecko ospevuje, v komentároch mi to prišlo ako niečo hrozné.

petamich
20. feb 2023

minuly rok sme boli v Turecku, maly nemal este rok a bolo perfektne 🙂 treba ai vybrat dobry hotel (nie je 5* ako 5*) a sklamani urcite nebudete, tento rok ideme opat, uz mame zaplatenu dovolenku

brumik3
autor
20. feb 2023

@petamich
Ďakujem za odpoveď. My máme vybratý Washington resort recenzie sú pozitívne aj negatívne,ale zas si hovorím, že čo človek to iné očakávania a iný názor. Ideme prvýkrát tak snáď nebudeme sklamaní.

brumik3
autor
20. feb 2023

@petamich
A neodradí nás to od ďalšieho cestovania

luliu
20. feb 2023

@brumik3 chodíme každý rok a vždy sme boli maximálne spokojní

bibg
20. feb 2023

@brumik3 my sme boli minuly rok a pred covidom. S deťmi a úžasne. Predtým sme chodili sami. My chodíme iba cez Hydrotour keďže oni ponúkajú malo hotelov ale zato každý jeden návštevnosť predtým ako ho dajú do predaja. My chodíme vždy do Beleku. Pre nás je to tam najkrajšie. Neni tam veľa ľudí ako v Side napríklad. Ale 100 ľudí 100 názorov.

petamich
20. feb 2023

@brumik3 vzdy najdes pozitivne a negativne recenzie, kazdy od dovolenky ine ocakava, ja sa obcas bavim, ked najdem recenziu typu, jedlo sa opakovalo - este som nezazila turecky hotel, kde by fakt nemalo "vsetko", to sa potom tazko ine vymysla 🙂 najlepsie ak mas referenciu od niekoho z okolia kto tam uz bol alebo sa proste spolahnut na tie z internetu

ja osobne by som napr. do Side s malym dietatom nesla ak by som nemala privatny transfer, lety do Turecka permanentne meskaju, prilet mas okolo 22:00-00:00 (ak nie neskor) a potom ist este 1.5 hodiny v mikrobuse (lepsi pripad) alebo 2 hodiny+ v autobuse, kym vsetkych vyhodia v prislusnom hoteli, by ma piclo ale tak to je moja preferencia, ako dospelakom nam to bolo jedno, minuly rok s malym, nam meskal let skoro dve hodiny, na letisko sme prisli pred polnocou, kym nam dali batozinu a zozbierali sa ludia, tak sme sa dostali o 2:00 rano na hotel v Beleku, co je 30 min. od letiska 😅 nastastie maly zaspal v nosici na letisku pri cakani na kocik a batozinu a teda zobudil sa po prichode na hotel, tak sme si dali welcome drink s muzom

kazdopadne raz som zazila hotel, ktory bol pre mna horsi a bola som dost sklamana, inak sme vzdy velmi spokojni a chodime tam roky, zo slovenskych cestoviek aj ja odporucam Hydrotour alebo Satur ako sa pise vyssie, maju menej hotelov a lepsie izby, porovnatelne s AT/DE cestovkami

petamich
20. feb 2023

@bibg Belek a Lara je aj nas favorit 😁, len oproti napr. Side, Alanyi a pod. ma aj vyrazne vyssie ceny 🥴 a medzirocne teraz celkom tie ceny stupli, napr. moj top hotel v Lare, sme si tento rok uz nemohli dovolit (ja na rodicaku a berieme svokrovcov), pre mna je vyhoda aj vzdialenost od letiska obzvlast s detmi 😵‍💫

anavianavi
20. feb 2023

My sme boli v oktobri v Analyii s cerstvo 1 rockou a bolo vynikajuco kazdemu.

denden77
20. feb 2023

boli sme a ideme zase 🤷‍♀️😊

bibg
21. feb 2023

@petamich u nás to iste. Chodili sme do jednejho z hotelov sieti v Beleku. Bol drahší už pred rokmi sle to akú cenu dali tento rok. To už sa nám zdalo naozaj veľmi veľa. Rozhodli sme sa pre zmenu a ideme na severný Cyprus na Turecku stranu. Tým že je to Turecka strana majú aj hotely tak prispôsobené. Cize všetko čo je v Turecku (plážový servis, minibar v cene atd.. ) je aj tu Natom cypruse. Ideme prvý x ale počujeme samé chvály tak soľ zvedavá. Ja mám trosku strach lebo predsalen niekoľko rokov sme chodili na to iste miesto lebo sme boli mega spokojný.

mia781312
21. feb 2023

My chodíme každý rok zo staršou pravdu povediac ja si neviem leto predstabiz6bez mora 😬🤭a áno ideme keď budeme letieť malý bude mať jeden rok a par dni, zvládol už aj 800km na SK čím skôr začne tím lepšie

ivette1223
21. feb 2023

@brumik3 my sme boli v Alanyi, teda za nás super. Hotel bol 3* ale daleko viac mi prisli tie sluzby aj izby, krasa, to by som dala aj 5*... Každý zamestnanec milý, ústretový, jedlo super. Voda krásna čistá, teplá..nemam na Turecko žiadne výhrady 😁

majkaaz
21. feb 2023

@bibg Severný Cyprus je mega 🙂 vôbec sa nebojte a riadne si ho užite 🙂 do akého hotela idete?

majkaaz
21. feb 2023

@brumik3 Turecko je za mňa určite jedna z top dovoleniek pre rodiny s deťmi. Krásne hotely, super služby, bazény, šmýkačky,úžasné more. Hotel do ktorého idete vy, je tiež super. Ide o to, či idete na dovolenku hľadať chybu v hotely alebo si to tam užiť a prižmúriť oko keď uvidíte nejakú smietku ;) viete, veľa ľudí dáva skôr negatívne recenzie ako pozitívne. Takže si dovolenku užite.

oliverceky
21. feb 2023

@petamich kto.je top v Lare pre vás?
My ideme 7.krat do Lary, vždy iný hotel

bibg
21. feb 2023

@majkaaz hotel Concorde luxury hneď vedľa kaya artemis a potom je myslím Noah ark 🙂 iba tieto 3 ponúkajú na Hydrotoure a tento jediný spĺňal všetky naše kritéria až teda na vzdialenosť od letiska. +bol najbližšie k tomu naco sme zvyknutý z Turecka 🙂 som veľmi zvedavá počúvam samé chvály 😍8.6 letíme snáď bude more teple. V Turecku o takom case už bývalo more úžasne ani teple ako v auguste ani studené ako apríli.

petamich
21. feb 2023

@oliverceky ja som velmi chcela ist do IC Green Palace 🙂 ale prosim si tip na nejake dobre, zapisem si pre dalsie roky

petamich
21. feb 2023

@bibg aj my sme zvazovali napokon opat vyhralo Turecko, mozno buduci rok, zapisem si tento vas 🙂

oliverceky
21. feb 2023

@petamich V IC Green sme boli, doporučujem.
Titanic, Delphiny, Fame rezidence, Royal Wings,vBaia Lara- všetky sú super

petamich
21. feb 2023

@oliverceky dakujem 🙂

maj2011
6. mar 2023

Kočky akurát tiež riešime dovolenku a rozhodujeme sa medzi tureckom a Rhodosom. Len mám obavu z toho zemetrasenia😔 či to vôbec neriešite ? Ďakujem

luliu
6. mar 2023

@maj2011 zemetrasenie môže byť kdekoľvek, nie neriešim to....

maj2011
6. mar 2023

@luliu jasné ,že môže ,len tam sa im teraz darí volako častejšie 😏

luliu
6. mar 2023

@maj2011 ale to nie je na pobreží, kde sa chodí na dovolenky

petamich
6. mar 2023

neriesim, ideme do Turecka

tajaolle
30. máj 2023

@brumik3 Dobrý deň aj mi tam ideme

brumik3
autor
31. máj 2023

@tajaolle do Washington resortu?

tajaolle
3. jún 2023

@brumik3 áno

brumik3
autor
4. jún 2023

@tajaolle kedy idete? My 17.jula

tajaolle
6. jún 2023

@brumik3 29.6