Dovolenka v Albánsku

lenkadob
10. júl 2017

Milé mamičky, ktoré z Vás ste absolvovali dovolenku s rodinou v Albánsku? ako sa Vám páčilo. odporúčili by ste mi dovolenku tam? počula som, že more je tam špinavé, je to pravda?
Ďakujem za Vaše príspevky 🙂

jankazsa
10. júl 2017

@lenkadob ahoj, Albánsko je krásna a rozmanitá krajina. Bola som tam na dovolenke dva krát, ale ako bezdetna, takže z tohto hľadiska nemôžem poskytnúť fundovane rady 🙂 🙂 more je špinavé hlavne v strednej časti pri Draci, ktore je turisticky navstevovanejsie, nižšie na juhu je more krasne, čisté, i keď na môj vkus studené.

jenny316
20. júl 2017

@lenkadob ahoj, tiež práve rozmýšlam nad dovolenkou v albánsku, zistila si ešte nejaké info?

lenkadob
autor
20. júl 2017

@jenny316 no my sme sa nakoniec rozhodli pre grecko 🙂 natrafili sme na super pani v cestovke. tak nam s dieťaťom odporúčila chalkidiki, zakynthos, Rhodos alebo Korfu. Kretu nie, že tam su velke vlny. tak sledujem akcie :D

ema234
20. júl 2017

@lenkadob haha, krasne ciste more, super ludia , super ceny, my sme sli autom, boli sme aj v kosove, v ciernej hore, v bosne kuknut, zatial najlepsia dovolenka, my cez cestovky nechodime predrazene.

igoim
Autor odpoveď zmazal
Zobraz