Dovolenka v Chorvátsku - ostrov Rab, Lopar

andrea77
27. jún 2013

Chcela by som spýtať , či ste boli s deťmi v turist.stredisku San Marino, Hotely Plaža A Veli Mel v Chorvátsku na ostrove Rab.
Páči sa nám táto lokalila hlavne kvôli piesočnatej pláži, máme dve deti 10 a 4 roky, tak ak máte skúsenosti a boli ste tam, budem rada za info.vďaka

katinka71
4. júl 2016

@jovana100 kupovala som v zime 2+1 500 e uz dokopy na 8 dni

kmirkav
4. júl 2016

@katinka71 500 eciek? To kedy ste sli, lebo my pocas sezony jul/august sme boli v hoteli Veli mel a stalo nas to do 1200 alebo tak nejak. Urcite ponad 1200 a kupovali sme ako first moment, ale niekedy zac jari a platili sme 2 dosp + pristelok.

kmirkav
4. júl 2016

@jovana100 akurat som vcera pozerala na san marino, sli by sme, lebo je to idealne pre male deti, ale na travel.sk uz neboli v sezone nic volne

kmirkav
4. júl 2016

@katinka71 sorry za preklep nie do ale nieco ponad 1200

katinka71
4. júl 2016

@kmirkav teraz sme boli od 12.6 do 19.6 kupovala som to v decembri pod stromcek stalo to ako som pisala s polpenziou plus

katinka71
4. júl 2016

@kmirkav my sme boli pod vasim hotelom v Plazi a velmi nam chutilo v jedalni bol super vyber na ranajky aj vecere len som zvedava ako to zvladaju v sezone

kmirkav
4. júl 2016

@katinka71 tak to ste mali super cenu, myslim, ze sme chodievali do spolocnej restiky, a teda fakt strava super, dokonca moja takmer trojrocna dcera nemala problem, pritom doma s jedenim hruza. A teda, ked uz spominas tento skorsi termin, ake boli teploty vzduchu a vody?

katinka71
4. júl 2016

@kmirkav ano jedalen je spolocna vzduch bol 26 C a voda bola letna neviem kolko mala stupnov ale namacali aj deticky okolo 1 roka,a nas bol v stale vo vode boli sme aj na tych vodnych bicykloch ku tomu ostrovceku sa schladit,jeden den sme mali veterny ze sa nedalo ist do vody ale sme vyuzili na vylet lodou

danielatoracova
24. júl 2016

Ahojte prosim Vas mate nejaky kontakt aby sa ddalo zajednat ubytovanie ? Chceme ist bud dnes veeceer alebo zzajjtra a nieco zhaname.tak na rychlo a skusame ci sa. Posstasti a nieco najdemee.. alebo viete odporucit.nieco? Dakujem

alias313
24. júl 2016

@danielatoracova nasi domaci maji obsadene.ale vidim tu po ulici dost tabul ze volne..len netusim na kolko.

vlado2016
30. júl 2016

Ahojte prosim Vas ako je to s ubytovaním v Podgore su tam volne miesta? Mali by sme cestovat dnes.Dakujem

danielatoracova
31. júl 2016

takze len pre info tym co zhanaju ... boli sme v chorvatsku na dofce.. prave vcera sme prisli domov,,, dovolenka naparadu,, boli sme 4ria +2deti 1r a 3r .... rozhodli sme sa ubytovat na ostrove RAB v Lopare... ako krajsiu dofcu som nezazila,, plaz perfektna hlavne pre deticky, piesok atrakcie no vsetko na vybornu. Nocny zivot perfektny ... sli sme na blind a ubytko sme nasli do 1h .. sice sme si priplatili 115kun na noc za 4+2 osoby ale stalo to za to !!!!!! VRELO ODPORUCAM!!!!!

babulka82
31. júl 2016

@danielatoracova kolko vas to stalo nejak som to nepochopila? Kolko vysiel apartman na den ? A ako daleko ste boli od plaže?

danielatoracova
1. aug 2016

@babulka82 115kun na den pre 4osoby +2 deti ... od plaze sme boli cca 150m / 200m

danielatoracova
1. aug 2016

@babulka82 este by som podotkla ze sme si varili sami

kaja73
1. aug 2016

@danielatoracova kun? nie euro? ved to je len nieco oklo 16 euro pre 4..

danielatoracova
1. aug 2016

@kaja73 hejj hej kun... no my sme najprv hladali tak aby sme co najviac usetrili ale super.sme.naasli...vsetko ciste , nove majitel perfektny vedel.sa s.nami dovorit slovensky nemecky aj anglicky aj rukami nohami :D

andrejta
1. aug 2016

@danielatoracova mate na to ubytko aj nejaky kontakt?

martuska2
2. aug 2016

@jovana100 ahoj našla si niečo rozumne? Mne to vychadza tak, že pre 2 osoby sa až tak neoplati brať tie apartmany na sukromí. Iné je to, keď už idú 4ia. My ideme tiež len dvaja s manželom a vychádzajú mi rovnaké ceny ako zobrať hotels polpenziou..

valy
3. aug 2016

my sme chceli ist do Loparu, ale nenasli sme vopred apartman, tak sme isli inde. nechceli sme ist na blind, chceli sme apartman blizko Rajskej Plaze a aspon s dvomi izbami, a nic nebolo, iba dalej od plaze. Pred par rokmi sme boli na blind a bol dost problem nieco najst, a hlavne hladat s detmi. Nakoniec sme vtedy nasli len jednu izbu, bola sice lacna a blizko plaze, ale z hladiska rodinnej pohody je nam uz jedna izba malo.
Ale plaz je tam super pre deti, jemny piesok a dlho plytka voda, takze sa nemusi clovek stale bat o ich kazdy krok.
Teraz sme v Crikvenici, isli sme sem, lebo je tu vraj dobra plaz pre deti, ale podla mna nic moc, Lopar bol ovela lepsi.

danielatoracova
4. aug 2016

@andrejta bohuzialmali sme a moja sikovnost to nejak zapatrosila :(

danielatoracova
5. aug 2016

@kaja73 jezis maria ja ani necitam co pisem :( sorry 115€ nie kun :(

jovana100
7. aug 2016

@martuska2 ahoj nakoniec boli v Bulharskú http://www.orostours.eu/bulharsko/hotely/hotel-... polpenziou, letecky zo Sliaca . Bola fajn cena 😊 a rodičia si tam pochvaľovali ze bolo super 😊

ponkal
7. aug 2016

Prišli sme v piatok z loparu. Úplne super,hlavne pre deti.voda veľmi tepla. Najteplejšia voda akú som zažil v chorvatsku.Apartmán sanic. Cena 172€ na deň. Bol to app s 3 spálňami a 2 kúpeľňami. Boli sme v počte 6+2
App sme mali asi100-150m od toho centra kde sa otáča vláčik. Takze kúsok od pláže a k večerným vychádzam. Zanedbávali sme to už v januári. Už vtedy bolo dosť oslovených app plno.

petruska1212
7. aug 2016

@ponkal ake ste mali pocasie? my ideme o 2 tyzdne a bojim sa od pocasia, pred dvoma rokmi sme zazili neprijemnu dovolenku na rabe, zaplavy, v kuse prsalo, chladno,vietor, a teraz tiez v spravach, neviem ci ide o dnovu zalezitost ci viac dnovu, bolo by mi luto trepat sa tam s dvoma malymi detmi a sediet na ubytku. lebo vtedy to tak bolo, dalo sa robit aj prechadzky ale tento rok to nechcem zazit. diky

ponkal
8. aug 2016

@petruska1212 prisli sme tam piatok 29.7, pocasie super, voda tepla. mal som problem sa schladit z tej cesty.
pocas cesty bolo vo vnutrozemi cca 20 stupnov a mrholilo. sme sa bali pocasia, no akonahle sme presli cez tie kopce pri pobrezi, to bol iny svet.30 a slnecno.
v pondelok nam cele dopoludnie prsalo. aspon sme si navarili v klude. popoludni uz polooblacno, dali sme vylet do mesta Rab. od utorka opat pekne slnecno. avsak bolo citit, ze voda je od toho dazda chladnejsia ako tie dni pred dazdnom. 30m pri prehu kde je po clenky vody sa vsak rychlo vyhriala.
popoludni a navecer bola vzdy voda teplejsia ako rano a dopoludnia.
boli sme pozriet aj na tej prirodnej plazi SAHARA. tam som mal pocit,ze voda je cistejsia a teplejsia ako na tej hlavnej Rajskej plazi.

jalula
28. nov 2016

Baby viete mi odporucit ubytko Rab- Lopar,pre 2 dospelych a jedno dieta 2 rocne?Dakujem vopred

frisnica26
2. mar 2017

@sonula44 môžem vás poprosiť kontakt, aj my s deťmi chceme ísť do tejto oblasti a aj kmotrovci s nami, takže dva apartmany. dkaujem

frisnica26
2. mar 2017

@erika286 môžem vás porpoosiť kontakt prosím vás chceme ísť s deťmi a komtorovcami , dakujem krásne