Letná dovolenka - more s deťmi

girlie_konik
12. máj 2022

Ahojte,
poradte mi prosim letnu dovolenku. Zaklad je more a plaz vhodna pre deti, maju 8 a 5 rokov, prvykrat pojdu k moru, chceme ist letecky, rozpocet skor normalny az mensi, ziadne luxusne rezorty, ale normalny slusny a cisty standard.

Chorvatsko, Turecko a Bulhasko skor nechceme, viac uvazujeme ze Grecko, Spanielsko, nebranime sa ale napriklad ani Ciernej Hore a pod.

Idealne, ak by tam bol aj bazen, ak by decka nechceli byt stale v mori, plus nejaka promenada a mesto, akvapark blizko, nechceme byt len zatvoreni v rezorte.

My s muzom sme pred detmi k moru chodievali, ale takto s detmi sa nejak nevieme rozhodnut, co by bolo naj.

Poradte prosim nieco osvedcene, vopred dakujem 🙂

katuska19
12. máj 2022

pridaj sa do skupin dovolenka s detmi, tipy na dovolenky, alebo dovolenka v chorvatsku, dovolenka v taliansku, tam najdes inspiracie a odporucania

brigitte93
13. máj 2022

Španielsko - Roquetas de Mar (Hotel Playasol s krásnou záhradou a s bazénmi) real fotky mam v albume🙂

u2jana
4. dec 2022

@brigitte93 ahoj
Tiez rozmyslame nad dovolenkou v tomto hoteli. More a plaz ste mali ciste? Treba topanky do vody? Lehatka na plazi sa platili?

brigitte93
4. dec 2022

@u2jana more ciste ale studene. Za lehatka sa plati.Na plazi su drobne kamienky ,na boso nie je to najprijemnejsi pocit. Nam to vadilo.Pri hoteli je dlha promenada plus cyklotrasa.Isli sme cez hydrotour, hotel krasny, strava ok, bazeny fajn. Izba!! Nie sme narocny ale za nas katastrofa. Mame radi nocny zivot , prechadzky, stanky s drobnostami ,tam to nehrozi. Neni tam nic. Je tam nuda. Keby neboli fakult.vylety tak odchadzam uplne sklamana. Ak mate radi relax ,ze len sa kupat a opalovat sa tak je to v pohode. My sme v Roquetas de Mar boli prvy a posledny krat.Meduzy neboli vo vode ale riasy priplavali,ktore stipali, vsetci utekali z vody ,mali sme na tele cervene flaky kt.boleli.Tyzden sme tam boli , 2x sme sa kupali v mori .To je nasa skusenost ale 100ludi 100chuti 😉😊

alusha
4. dec 2022

@girlie_konik Alexandra beach Zakynthos

luliu
4. dec 2022

@brigitte93 nechápem prečo odporucas daný hotel, keď ste neboli vôbec spokojní

u2jana
4. dec 2022

@brigitte93 vdaka za info. My chodime k moru, aby sme boli co najviac v mori, takze toto pre nas nebude.
My chodievame do grecka, ale chcela som uz aj nieco ine skusit.

bluka2
4. dec 2022

Zakynthos je fajn s deťmi. lacno, aquapark, všetko čo chcete a dá sa ísť aj za pár euro Ryanairom / Wizzair

u2jana
4. dec 2022

@bluka2 na zakyntose sme boli cez cestovku. Ja som v tomto debil, neviem hladat lacne letenky.
Deti su uz velke (12,14r), takze su ako dospeli. A ked si k tomu priratam ubytko, stravu, prepravu z letiska, a po ostrove…
Fakt ti vyjde menej?

bluka2
4. dec 2022

@u2jana ja som tam bola s 2 deťmi asi za 400€ na celý mesiac. Lacnejšie než ostat doma. Ubytko 300€ - dom 5 minút pešo od pláže, letenky z Viedne 10€ na osobu jedným smerom a teda určite nejakých pár drobných k tomu cesta na letisko a pod (preto rátam stovku). Jedlo sme samozrejme nemali v tom, ale tak väčšinou nám doniesol prenajímateľ zeleninu len tak - všade naokolo skleníky, jedli sme figy, granátové jablká, pomaranče rovno zo stromov. Večeru vždy v reštaurácii a ani to nestalo nejako veľa

evka64
4. dec 2022

@girlie_konik my sme boli tento rok na Korfu v Alkyon beach...je to mensi hotel len 3***, ale pre deti super. Cena bola prijatelna. Boli sme cez cestovku a let trval len 1,5 hodinu.

brigitte93
Autor odpoveď zmazal
Zobraz