Máte tip na ubytko na Vianoce v Rakúsku?

nightrover
14. dec 2019

Ahojte, žienky, vedeli by ste poradiť nejaký príjemný hotelík, penziónik, chatu v rakúskych Alpách, kde by sa dali stráviť Vianoce? Tento rok to už nestíhame, ale tieto nechutné upršané zimy mi už pekne lezú na nervy a rada by som opäť zažila a hlavne dopriala deťom krásne biele Vianoce, aké si ja pamätám z detstva 🙂 Máte tipy na ubytko, vlastné skúsenosti? Ideálne niečo baby friendly 🙂

liz_lemon
14. dec 2019

@nightrover zasnezene Vianoce? ja si nepamatam ziadne, aj meteorologovia hovoria, ze je to skor vynimka, urcite nie pravidlo

nightrover
autor
14. dec 2019

@liz_lemon Hm, netusila som, ze moje spomienky musia korespondovat s tvojimi... 🙄 Asi aj fotky z detstva mame len upravene vo photoshope 🤔

zuzanaam
14. dec 2019

@liz_lemon ešte pred 20 rokmi boli zasnežené každé Vianoce, aspoň u nás stred západného Slovenska.

maciatkolulu
14. dec 2019

@liz_lemon v rakúskych alpach výnimka?

nikca101
14. dec 2019

@nightrover tak to ak chceš biele vianoce tak v rakúsku ich nájdeš zaručene. ja tu z manželom žijem už 4. rok a vždy je tu kopec snehu. aj teraz už zo 2 týždne sneží každý deň a dnes bolo napríklad tak krásne že svietilo slnko a tak krásne pomaličky padal sneh. no hotová rozprávka. ale dám ti jeden tip na chatu kde sme pracovali aj keď je to až na konci Rakúska v meste Schruns ale určite by ste to neoľutovali. Je to drevená chata s názvom Wormser Hutte vo výške 2300 m.n.m. ale ten výhľad je neskutočný (prikladám moje foto odtiaľ) a už asi len dodám že cena za noc na osobu je okolo 25€ aj s raňajkami ;)

nightrover
autor
14. dec 2019

@nikca101 Och, ďakujem krásne, nádhera! Tiež mám známych, čo pracujú v Alpách, a keď vidím tie nádherné fotky, och 😍😍😍 Idem si tú chatu vygoogliť 🙂

majka99999
14. dec 2019

@liz_lemon no ja si pamatam, ked som bola na zakladnej, isla som so starkou cez mesto k nasim (kazde Vianoce som travila u nej od rana), vzdy nam vrzgal sneh pod nohami. 🙂