Poraďte miesto na dovolenku v Taliansku

renia
20. jún 2013

ahojte...chcela by som od vás radu...koncom augusta by sme chceli ísť na dovolenku do Talianska...s autobusovou dopravou, polpenziou, aby tam bola tá klasická talianska veľká pláž, dlho plytké more...ideme s štvorročnou dcérkou...ale zas aby to nebolo nejaké malé mestečko, skôr niečo živšie...poradíte mi prosím vás nejaké konkrétne mesto, alebo aj cestovku, poprípade link? celkom ma zaujalo aj Rimini, tak také niečo...môžte mi aj do správy poslať...za každú odpoveď ďakujem...

mimik79
20. jún 2013

jednoznacne doporucujem Lignano cast Sabbiadorro, pokukaj stránku www.topholiday.sk

renia
autor
20. jún 2013

@mimik79 dakujem Ti veľmi pekne, páči sa mi to tam... 🙂 ešte si počkám aj na iné odpovede a uvidím...lebo vôbec sa nevieme rozhodnúť.... 🙂

renia
autor
20. jún 2013

...len stravu tam vobec nevidim...

jana293
20. jún 2013

ahoj jednoznacne odporucam camping florenz -ligo degli schachi ... je to najlepsie miesto na dovolenku a s 4 rocnou dcerkou uplne idealne,krasna dlha siroka plaz plytke more a fakt dlho plytke 🙂 polpenziu sme mali,absolutna spokojnost mily personal uzasni ludia o animatoroch ani nehovorim.. kazdy vecer krasne programy,baby diskoteky,cirkus,sutaze pre deti,karaoke...krasny program proste nikdy sa nebudes nudit .animatory sa ti postaraju o malu kym budete chciet ist na veceru alebo niekam.. a na plazi taktiez robia rozne sutaze a hry pre malych aj velkych,aj vy sa zabavite 🙂 urcite treba skusit @renia

sendy182
20. jún 2013

@jana293 ahoj ako ste šli a cez čo.....? mňa zaujíma taliansko....... 🙂 🙂

jana293
20. jún 2013

no ved to je v taliansku 🙂 boli sme pred tyzdnom a uz bolo krasne pocasie nadherne ozaj 🙂 a isli sme cez ck fifo @sendy182

sendy182
20. jún 2013

@jana293 dík zajtra kuk 🙂 🙂 🙂 🙂

mimik79
21. jún 2013

@renia tam stravu nedavaju, vzdy je v apartmane kuchynka alebo sa da dobre najest aj v restauraciach, maju overene tipy a vsade su male pekarnicky kde sa da kupit pecivo od vymyslu sveta napr. na ranajky

zuzickazah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivetz
23. jún 2023

@zuzickazah
Chcela ísť na dovolenku pred 10 rokmi 🤦‍♀️

zuzickazah
Odpoveď bola odstránená
Zobraz