Teroristické útoky v Tunisku a letná dovolenka 2015

kikina84
23. mar 2015

https://www.modrykonik.sk/forum/dovolenka-v-zahranici/teroristicke-utoky-v-tunisku-treba-sa-bat-dovolenky-2015-2/

Ahojte maminy,nedávno som zakladala otázku do fóra (viď link vyššie) ohľadne tejto témy,,Vidím však a počujem z okolia že sa táto téma začína rozvášnovať kvôli
stále pribúdajúcim útokom v Tunisku,tak som sa rozhodla založiť túto tému aj ako diskusiu..Preto prosím tých ktorí ešťe neprispeli svojim názorom,
aby sa kľudne vyjadrili,čo si o tom myslia a či budete dovolenku napriek tomu prípadne kupovať,alebo prebookovávať..dnes som čítala aj v denníku,že nemenovaná cestovka robí od dnes prebbokovanie zájazdov do Tuniska,kvôli nepokojom..
Ja sa stále neviem rozhodnúť,zájazd sme kupovali ako First minute a vyšiel nás dosť lacno,teraz je o niekoľko stovák drahší a žiadna iná destinácia nás v tejto cene nezaujala,museli by sme dosť priplatiť,čo samozrejme už nechceme..Ale neviem či to riskovať 😒
Má prípadne niekto iný skúsenosť z minulosti s niečim podobným?
Ďakujem za príspevky 😎

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
isis234
29. máj 2018

zdravím, to by sme nemohli ísť ani na ulicu.... do Tunisu kamoška chodí každý rok 4x, v pohdoe, aj kamoš do Egypta, Turecka..... ak to niekoho ťahá na dovolenku k moru a v cestovke mu povedia východy,,,+ vidí foto hotel a pláž,, nie je o čom... ja tento rok idem do Francúzska,, Paríž a riviera- pláž, piesok... neverím čo píšu novinári, proste to je len finta f, aby odlákali turistov, .. jeden známi prišiel pred týždňom z Dubaja, chválil si, o rok idú znovu celá rodina

oliverceky
29. máj 2018

@isis234 V Dubaji sú nejaké problémy?

isis234
29. máj 2018

ak by som mala 2 týždne dovolenky, idem do Tunisu,,,Sousse, alebo Mahdia,, bola som v Tabarke, cítila som sa tam lepšie ako doma,,,

isis234
29. máj 2018

@oliverceky nie nič, v pohode, ani v Tunise nič, vo Francúzsku žieja kamoš, tam v pohode,, v Tunice mám tiež známich a pokoj všade je

jenny2009
30. máj 2018

@isis234 tema bola z roku 2015 🙂 ale nevadi opatrnosti nie je nikde dost

isis234
31. máj 2018

@jenny2009 ano, všimla som si, len mne to vyskočilo v upozorneniach, niekto na to reagoval,, tka som i ja komentovala...