Výbava malých detí k moru

hruska91
13. jún 2023

Ahojte ideme prvýkrát k moru s deťmi štvorročným a dva a pol ročným.
Chcela by som vedieť vašu praktickú skúsenosť koľko Plaviek im mám vziať/kupit 2 kusy ? A mám kúpiť klasické plavky alebo radšej to také detské tričko s UV ochranou a spodok obyčajne plavky?
Takisto kupovali ste nejaký špeciálny klobúk?
A aké topánky do vody sa vám osvedčili veľkosť nohy majú 26 a 24- chcela som kupit z lidl- ale sú okamžite vypredané aj online aj na predajni :/
Dik

pribinak
13. jún 2023

@hruska91 pozri Decathlon

galganka
13. jún 2023

Plavky berieme aspoň štvoro pre každé dieťa, topánky do vody sme kúpili prvý raz, tak tie zhodnotím po dovolenke, každý niečo na hlavu, každému oversized tričko (skončia zas v mojom, ako ich poznám), kúpili sme na skúšku aj jedno UV tričko, 50-tku krém a hotovo. Možno nejakú lopatku šupnem do kufra a najmenšia si vybrala "vestu" plávaciu, tak odskúšame aj tú.

mima172
13. jún 2023

@hruska91 Ahoj, moja má 3r. Berieme 3 plavky (kombinéza, 1x dvojdielne, 1x jednodielne + 1x uv tričko). Klobúk áno - s uv ochranou z Lidlu, topánky do vody sme kupovali v Decathlone.

denden77
13. jún 2023

beriem asi 5ks plaviek, aj obyc., aj tricko s UV.. v HM kupujem do vody take siltovky legionarske z plavkoveho materialu, plus normalne bavlnene klobuky.. krem 50tku..

mima172
13. jún 2023

@denden77 Prosím ta, keby si mala minútku, hodila by si sem link na tu šiltovku z plavkoviny? Hľadám ale asi som slepá 🙄

paciko9
13. jún 2023

Topanky sme maly zo sportisima, plavky zo sinsaya jednodielne, opalovaci krem a samozrejmost boli lieky🙂

denden77
13. jún 2023

@mima172 mam appku, z nej link pridat neviem ale davam screen 😊

mima172
13. jún 2023

@denden77 Ďakujeeeem 🙂

lily14
13. jún 2023

@denden77 blbá otázka ale to všetky tie čiapky z plavkoviny maju ochranu? Lebo nemám štítky

denden77
13. jún 2023

@lily14 ej, to netusim 😁 ak sa bavime o HM, tak tieto z tohto matrosu tusim ano.. aj minuly rok som mala od nich 😊
@mima172 za malicko 😊

otazka1
13. jún 2023

Hlavne si pobal komplet lekárničku,chrumky a take snacky k vode,kapsicky napríklad..my mame 4ks plaviek pre každé z toho jedno take plackovej tricko,mám z lidlu a decathlonu,takisto topánky do vody a sandále penové.,ak idete klasika Chorvátsko autom tak aj slnečník,v stane je strašne dusno podľa mna,my bravame aj kempingove malé stoličky ak nie sú lehatka na pláži,kempihova deka čo zo spodu má takú gumu a nám sa osvedčil vozik pre deti,kde ich svacnes aj so všetkými vecami lebo nosiť veci a deti hore dole na plaz je taká makačka ak budes chodiť k vode 2x denne..ale toto sú take rady naozaj že Chorvátsko,ak idete na nejakú lepšiu dobolenku tak nič z toho potrebovať nebudeš,teda ešte kybliky lopatky,nejaké sieťky na kamienky.a pevne nervy 😂dovolenka s deťmi je zaberak ja už sa ale teším na tu nasu 😅

otazka1
13. jún 2023

Plavkove,nie plackovej 😂

sisaka
13. jún 2023

Nikdy sme nepotrebovali viac ako 2 kusy plavok, plavkové tričko s UV filtrom muselo byť, hlavne u tak malých deti a tak isto šiltovka so zásterkou. S malými detmi sme nechodili na kameniste pláže, takže topánky do vody nebolo treba.

gumkac19
13. jún 2023

@hruska91 mám 3r, na dovolenku už dva roky po sebe beriem UV overal, UV tričko, 3x spodné plavky, chcem dokúpiť ešte jedno tričko...topánky do vody sme za 3dovolenky ani raz nepotrebovali...chodí bosý, na pláž má gumene sandále, tam si ich vyzuva
Má klobúk z Lidl na hlave stále aj vo vode aj na pláži

carduelis
14. jún 2023

Nasim sme okrem toho vzali hracky, aby sa mohli hrat pri vode a na plazi (boli sme na pieskovej) - kelimky od jogurtov, male nakladiaky, bagriky, formicky, lopatky, hrablicky a mali sme aj rozkladaci stan z decathlonu a cez obed v nom spali na plazi.

pinkgirl
14. jún 2023

Keď boli moje deti malé, tak sa mi osvedčil malý nafukovací bazenik so sebou asi 60cm priemer - na pláži sme ho mali pri deke, a deti sa v ňom v troche vody čľapkali.

vevesh
14. jún 2023

Pop-up stan, lekarnicka, 2 x tricko a spodok s uv ochranou, poncho-uterak, klobuk/siltovka na hlavu, slapky,krem s 50 ochranym faktorom a veela vody. Plus, ak to 2apolrocne je plienkovane, plienky na plavanie. Ak boli jezkovia, kupovala som topanky na mieste- tam kde su, kupis sandale na kazdom rohu a tam, kde nie su nekupis, lebo ti ich ani netreba...