Ako sa dostanem zo stanice v Budapešti na letisko?

efua
17. máj 2014

prosim poradite mi ako sa z vlakovej stanice v Budapesti Budapest-Keleti pu dostanem na letisko? predpokladam ze metrom? kolko stoji listok na metro? da sa platit len vo forintoch, mam ich kde na tej vlakovej stanici zamenit? a ako dlho trva cesta na letisko? dakujem pekne vam za rady, dufam ze sa niekto najde kto pozna budapest

janinah
17. máj 2014

a odkiaľ stade cestuješ na tú stanicu?lebo napr, z KE chodí mikrobus na letisko

simca06022011
17. máj 2014

@efua taxikom? ;) Ale tak hodim otazku o chvilu priatelovi, on je tam "doma" a napisem ti 🙂
Kedze nasla som to v googly ale zda sa mi to velmi komplikovana prestupovacia cesta: from keleti station just take the subway to deak ferenc ter station, where u must transfer to the blue line which is called M3, once u transfere to m3 line make sure u go to the end stop called kobanya-kispest. once u are there just take bus number 200 and that goes to the airport both to ferihely1 and to ferihely 2...

simca06022011
17. máj 2014

@efua a neviem ci ti to pomoze, tu je priamo mapa s verejnou dopravou: http://www.bud.hu/english/passengers/before_fli...

arabela283
17. máj 2014

najjednoduchsie - taxikom. na stanici je dost taxikarov, dobra cena je 20e. nikdy sa mi nestalo, aby som z vlaku vystupila jedina, ktora ide na letisko, tak sa spoj s niekym a vyjde ta to lacnejsie a hlavne komfortnejsie ako mestskou. mestskou je to komplikovane.

skazka
18. máj 2014

neviem ci mas auto, cca pred mesiacom som tiez letel z BUD, autom sme isli priamo k letisku, kusok od neho su strazene parkoviska, kde sme nechali auto, odviezli nas k terminalu a po prilete zase prisli pre nas o jednej v noci, zaviezli k autu, nastupili a zase sup priamo rovno domov.... Po dialnici nemas kde zabludit, maju to tam perfketne znacene...

milan_bezmapy
17. okt 2014

Ahojte,

pre všetkých ktorý riešia cestu na letisko do Budapešti, tu je napísaný kompletný návod ako sa tam dostať zo Slovenska, a aj ako z vlakovej stanice priamo na letisko.

Nech sa pači 🙂 http://bezmapy.com/ako-na-letisko-do-budapesti/